Informacje

KRAKÓW. Air Serbia zwiększa liczbę lotów do Kraków Airport

Wraz z inauguracją sezonu Lato2024 na krakowskim lotnisku- narodowy, serbski przewoźnik zwiększy liczbę lotów #PROSTOzKRAKOWA początkowo  z dwóch do trzech w ciągu tygodnia, ale już od 1 maja do Belgradu będzie można polecieć aż 4 razy w tygodniu.

„W czerwcu ubiegłego roku zainaugurowaliśmy połączenie Air Serbia na trasie Kraków-Belgrad, które cieszy się dużym powodzeniem wśród pasażerów.” – mówi Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. Tylko dwie godziny lotu i już możemy znaleźć się w Belgradzie, interesującym mieście do zwiedzania,będącym także przystankiem do dalszego podróżowania po urokliwych Bałkanach. Połączenie z Belgradem otwarło także bezpośrednio drogę mieszkańcom Serbii do odwiedzania i poznania naszego miasta i regionu.” dodał Radosław Włoszek prezes zarządu Kraków Airport.

Radosław Włoszek

Kraków Airport

 

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. „Serbia nie nałożyła sankcji na Kreml po agresji na Ukrainę, więc rosyjska przestrzeń powietrzna jest dostępna dla Air Serbia. Linia ta utrzymuje obecnie połączenia lotnicze z czterema rosyjskimi miastami: Moskwą, Kazaniem, Soczi i Petersburgiem”.

    „Belgrad jest dobrym hubem dla obywateli Rosji latających do Europy” – pisze portal.

  2. Włoszek cieszy się,że Polacy będą więcej latać na zagraniczne wczasy niż wypoczywać w Polsce.Wolą wydawać kasę za granicą niż u nas .

Send this to a friend