Informacje

KĘTY. Zatrzymanie dwóch braci poszukiwanych listami gończymi

Policja

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali dwóch braci poszukiwanych listami gończymi za pobicie mężczyzny. Jeden został zatrzymany w trakcie kolizji drogowej, a drugiego zatrzymano w jednym z mieszkań na terenie Kęt.

W piątek (24.04.2020) tuż po godzinie 18.00 w Kętach na ulicy Świętokrzyskiej doszło do kolizji drogowej z udziałem nietrzeźwego rowerzysty. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, gdzie zastali  poszkodowaną mieszkankę Kęt oraz poszukiwanego od kilku miesięcy listem gończym, nietrzeźwego 32 – letniego mieszkańca Kęt.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że poszukiwany jadąc ulicą rowerem uderzył w zaparkowany samochód marki Renault Laguna. Funkcjonariusze przeprowadzili badanie stanu trzeźwości mężczyzny, które wykazało 0,54 promila alkoholu. W związku z faktem, że mężczyzna był poszukiwany został zatrzymany. 32 – latek nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów, ale oświadczył, że znajdują się one w mieszkaniu. Jak się okazało pod wskazanym adresem mundurowi zastali drugiego z braci  29 – letniego, który również był poszukiwany listem gończym, w związku z tą samą sprawą pobicia mężczyzny.

Obaj poszukiwani trafili do kęckiego komisariatu Policji, a następnie do jednego z zakładów karnych, w którym spędzą kolejny rok.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

Send this to a friend