Informacje

Jak sprawdzić czyjeś wiadomości WhatsApp? Poznaj polecane rozwiązania!

Szpiegowanie WhatsApp za pomocą aplikacji. Sprawdź, jak to zrobić!

Szpiegowanie WhatsApp to dość trudne zadanie jeśli nie wiesz jak się za nie zabrać. Czy zacząć od złamania hasła? A może da się do zrobić w inny sposób, który nie pozostawia śladów? Czy są w ogóle takie? Przeczytaj ten tekst i dowiedz się więcej!

                        Dlaczego WhatsApp jest taki popularny?

WhatsApp to należąca do grupy Meta platforma społecznościowa, która pozwala na sprawną wymianę wiadomości czy rozmowy telefoniczne za pomocą Internetu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ umożliwia komunikację przy pomocy numeru telefonu. Dzięki temu nie musisz w skomplikowany sposób tworzyć konta czy dodawać znajomych. Wystarczy, że dodasz kolejny numer do listy kontaktów.

Swoją popularność WhatsApp zawdzięcza również możliwości połączenia różnych urządzeń do tego samego konta. Jeśli chcesz korzystać z niego na laptopie czy komputerze, możesz zeskanować kod QR i uruchomić aplikację Internetową.

Skoro już to wiesz, nie dziwi Cię pewnie, czemu sprawdzanie aktywności na WhatsApp z mSpy aplikacja może być istotne dla niektórych osób. W dalszej części tekstu zobaczysz jak się za to zabrać.

                        Jak sprawdzić czyjegoś WhatsAppa z mSpy?

Jeśli nie wiesz jak sprawdzić czyjegoś WhatsAppa, mamy dla Ciebie kilka rad. Jedną z nich jest wykorzystanie w tym celu aplikacji mSpy. Jest to rozwiązanie, które pozwoli Ci na:

  • monitorowanie historii połączeń, wykonanych przy pomocy WhatsAppa,
  • analizę wysłanych i otrzymanych wiadomości,
  • podgląd przesyłanych multimediów.

Jak widzisz, mSpy to dość zaawansowane narzędzie, które w prosty sposób pozwoli Ci na zdobycie istotnych dla Ciebie informacji. Trudno jednak, by tak skomplikowany program był udostępniany za darmo, dlatego by go otrzymać musisz zapłacić. Przekłada to się jednak bezpośrednio na jakość oferowanego programu i jego możliwości czy bezpieczeństwo.

Dzięki oferowanym przez mSpy informacjom będziesz w stanie zweryfikować, co dzieje się z telefonem interesującej Cię osoby. Z tego powodu mSpy może być wykorzystywany aby przeprowadzić szpiegowanie WhatsAppa bez instalacji.

Oprogramowanie mSpy sprawdzi się choćby w kwestii kontroli rodzicielskiej. Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo Swoich pociech w Internecie, rozwiązanie z szeroko zakrojoną kontrolą może dać Ci sporo wartościowych danych i w porę zapobiec ewentualnym nieszczęściom.

Dostęp do wiadomości, które wymienia Twoje dziecko z otoczeniem pozwoli Ci uzyskać informacje na temat tego, kto ma na nie wpływ oraz czy jest on pozytywny. Jeśli tak nie jest, będziesz w stanie podjąć na czas właściwe kroki.

                        Inne metody na szpiegowanie WhatsApp

Podobne informacje możesz uzyskać również na inne sposoby, jednak część z nich jest dosyć ryzykowna. Wynika to z faktu, że nie każde rozwiązanie wykonuje wyłącznie to, czego od niego oczekujemy. W przypadku podobnych aplikacji w grę wchodzi udostępnianie danych osobom trzecim czy zainfekowanie podłączonych urządzeń.

Przedstawimy jednak trzy najpopularniejsze pomysły na zdobycie dostępu do czyjegoś WhatsAppa. Dzięki nim będziesz w stanie odpowiedzieć na pytanie „jak sprawdzić czyjeś wiadomości WhatsApp”.

                        1. Podanie numeru telefonu, który chcesz sprawdzić

Konto WhatsApp wymaga od każdego użytkownika podania numeru telefonu. Jest to też identyfikator, który pozwala na wymianę wiadomości, plików czy innych informacji. Nic więc dziwnego, że to właśnie numer telefonu jest pierwszą rzeczą, której użyjesz do śledzenia danej osoby.

Jednak byłoby to zbyt proste, gdyby tak łatwo można było zdobyć istotne informacje, ponieważ dane muszą być w pewien sposób chronione przed takimi atakami. Dlatego większość aplikacji, która oferuje możliwość szpiegowania WhatsAppa przy pomocy numeru telefonu zawodzi lub powoduje więcej szkód niż pożytku.

                        2. Użycie konta iCloud lub Google

Jeśli chcesz zabezpieczyć się przed ryzykiem utraty danych w jakimkolwiek programie, zapisujesz je lub wykonujesz kopię zapasową. Nie inaczej postępuje się w przypadku aplikacji do wymiany wiadomości czy multimediów. W WhatsAppie masz możliwość zdefiniowania częstotliwości, z jaką Twoje dane będą archiwizowane w serwisach Google lub iCloud.

Jeśli posiadasz dostęp do konta, na których znajdują się archiwa, będziesz mieć możliwość odtworzenia stanu z momentu wykonania kopii zapasowej. Będziesz więc w stanie przeglądać wiadomości, przesłane pliki, zdjęcia, filmy czy prześledzić historię połączeń danej osoby.

                        3. Użycie lokalnej kopii zapasowej

WhatsAppa można również archiwizować w nieco inny sposób, korzystając z zewnętrznych narzędzi. Część z nich eksportuje dane na zewnętrzne serwery, podczas gdy niektóre wykorzystują do tego celu pamięć urządzenia, na którym zainstalowany jest WhatsApp.

Szpiegowanie WhatsApp może się zatem odbyć wtedy, gdy uzyskasz dostęp do tych archiwów. Uważaj jednak, ponieważ pozostawienie po sobie śladu jest łatwe, a efekt Swojego działania może być opłakany w skutkach.

Szpiegowanie WhatsApp bez instalacji to trudne zadanie, dlatego czasem dużo prościej jest po prostu porozmawiać z daną osobą i dowiedzieć się z jej ust, jak wygląda rzeczywista sytuacja. Oszczędzisz sobie w ten sposób zachodu oraz ograniczysz ryzyko utraty zaufania po odkryciu szpiegowania.

art. partnerski

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend