Informacje

GROJEC. Śmiertelny wypadek motocyklisty

We wtorek 20 października 2020 o godzinie 11.30 w Grojcu na ulicy Beskidzkiej doszło do wypadku drogowego, w którym zginął motocyklista. Jak wstępnie ustalili policjanci 29 – letni mieszkaniec Bierunia, kierując motocyklem marki Yamaha, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, następnie wypadł z jezdni i uderzył w słup energetyczny. W wyniku doznanych obrażeń ciała motocyklista poniósł śmierć. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tej tragedii drogowej.

O kontakt z oświęcimską Policją pilnie proszone są osoby, które były świadkami wypadku.  W tej sprawie można dzwonić pod numer 47 83 26 370 lub 47 83 26 280.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

 1. to chyba łuk drogi na ul. Adolfin
  Tam jest znak 70 a zaraz 50 zależy w jakim kierunku jechał, on pewnie jechał 45?

 2. Do puki nie było internetu to rodzina i ich kamikadze nie wiedziała, że po świecie chodzą inni ludzie.

 3. @X Dopóki nie było potencjalnych morderców na motorach WYŚCIGOWYCH nie bałem się przechodzić przez ulice3.

 4. Łódź: policjanci łapali „na stopa”
  http://www.onet.pl/informacje/radiolodz/lodz-policjanci-lapali-na-stopa/lsbw75r,30bc1058

  Proponuję by nasi policjanci też postali przy STOP-ach np. w Bobrku (przy wylocie z Gorzowa – na wysokości Dino) oraz przy prawo skręcie obok stacji BP (z Konarskiego w Legionów). Znaki są a jakby ich nie było. Jadą sobie jadą a znaki mają w głębokim poważaniu. Tak to jest jak znajomość przepisów została ograniczona do jednego przypadkowo zdanego testu egzaminacyjnego. Dostał papier i robi na drodze co chce.

 5. Należy się tylko cieszyć, że nie ucierpiał ktoś postronny. Jego nie żal. Następny dawca organów znalazł swe miejsce w kolejce.

Send this to a friend