Informacje

OŚWIĘCIM. Za jednym razem zatrzymano dwóch poszukiwanych

Oświęcimscy kryminalni zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. Obaj przed grożącymi im karami więzienia ukrywali się na terenie jednej posesji w gminie Oświęcim.

Policjanci Wydziału Kryminalnego zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości od kilku tygodni prowadzili czynności mające na celu ustalenie miejsca pobytu 43 – letniego mieszkańca Oświęcimia poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu za przestępstwo niealimentacji.

Wczoraj (29.12.2021) w efekcie podjętych działań  funkcjonariusze ustalili, że poszukiwany ukrywa się w jednym z domów jednorodzinnych na terenie gminy Oświęcim. Przed południem poszukiwacze już byli na terenie posesji. Zastali tam 43 – latka oraz jego znajomego 64 – letniego mieszkańca Oświęcimia który również okazał się osobą poszukiwaną przez oświęcimski Sąd do odbycia kary zastępczej za kradzieże sklepowe. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i jeszcze tego samego dnia trafili do jednego z zakładów karnych. 43 – latek za kratami spędzi rok natomiast jego starszy znajomy 45 dni.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.  

Przypominamy, że aktualny wykaz osób poszukiwanych znajduje się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

Zapewniamy anonimowość.

KPP OŚWIĘCIM

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

Send this to a friend