Informacje

GMINA. Mirosław Smolarek pozostaje wójtem, zdecydowało zaledwie 286 głosów przewagi

Dotychczasowy wójt gminy Oświęcim Mirosław Smolarek rzutem na taśmę wygrał wybory samorządowe. O zwycięstwie zdecydowały 286 głosy.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. Kopiuj ,wklej jesteś żałosny zmień leki bo te są za mocne masz zryty beret.

  2. To czarny dzień dla samorządności oświęcimskiej.
    W gminie wygrywa gość który nie potrafił wynegocjować dla swych mieszkańców w gminie stawek za wywóz śmieci i wodę na poziomie opłat które ponoszą mieszkańcy miasta Oświęcim. W mieście wygrywa Chwierut mimo wielu chybionych inwestycji ( jak np. kibel na klasztornej), który był stanowczo przeciwny budżetowi obywatelskiemu i który nie ma kompletnego braku szacunku dla swych oponentów w dyskusji nawet publicznej (wide ostatnia dyskusja na RM z Panią Komenderą),.
    Ludzie – wyborcy! Gdzie wy macie oczy (bo o mózgi już nie będę pytał)? Tak bardzo wystraszyliście się zmian? Tchórze, Tchórze, (po tysiąckroć) Tchórze!!! Teraz płaczcie i płaćcie przez następną kadencję, tylko nie krytykujcie (bo swoje frustracje trzeba było wylać w ostatnią niedzielę przy urnach, a nie w niezobowiązujących dyskusjach sąsiedzkich)! Jeśli przez te kolejne lata będziecie krytykować a na nich głosowaliście wtedy wspomnijcie sobie moje słowa i sami w ramach pokuty dajcie sobie plaskacza w pysk, lub piąchę w nos. Najgorsze jest to, że dzięki wam muszę dzielić z wami wasz mizerny los do kolejnych wyborów.

Send this to a friend