Wideo

Gdzie te powiatowe inwestycje w Oświęcimiu?

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka „Porozmawiajmy.O”. W roli głównej Zbigniew Starzec – b. wicewojewoda małopolski, b. starosta oświęcimski oraz Waldemar Łoziński – radny miasta Oświęcim. Za kamerą Paweł Plinta. Tym razem – przede wszystkim o inwestycjach samorządu Powiatu Oświęcimskiego na terenie Oświęcimia.

Oceniamy budowę stadionu lekkoatletycznego przy powiatowym „Chemiku”. Rozmówcy zwracają uwagę na długi czas oraz koszty budowy. Czyżby powstające boisko nie było pełnowymiarowe? Rozmawiamy również o rozbudowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oświęcimiu. Można z dumą powiedzieć, że to sztandarowy, modelowy wręcz obiekt szkolnictwa specjalnego w Polsce. Oświęcimscy działacze wspominają ponadto o budowie schroniska dla zwierząt, ale takiego z prawdziwego zdarzenia, jako o wspólnym zadaniu dla miasta i powiatu.

Tradycyjnie, zapraszamy samorządowców, społeczników, przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji do otwartej rozmowy przed kamerą, jak również zgłaszania propozycji tematów i współtworzenia kolejnych odcinków.

  1. W odpowiedzi na apel pana Zbigniewa Starca podajemy numer telefonu do „Porozmawiajmy.O”: kom. 500 146 701. Nasz e-mail: porozmawiajmy.o.oswiecim@gmail.com

Zachęcamy do udziału we wspólnej obywatelskiej dyskusji.

art. zlecony

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend