Informacje

CHEŁMEK. Domowa agresorka trafiła do aresztu

Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku decyzją Sądu osadzili w areszcie śledczym 26 – letnią mieszkankę Chełmka. Kobieta jest podejrzana o popełnienie szeregu przestępstw przeciwko mieniu, zdrowiu i życiu na szkodę rodziny oraz osób postronnych.

Policjanci pionu kryminalnego z Komisariatu Policji w Chełmku prowadzili kilka postępowań wobec 26 – letniej mieszkanki Chełmka, która agresywnie zachowywała się wobec swojej babci, a także wobec osób postronnych. Na podstawie dowodów zebranych przez funkcjonariuszy kobiecie postawiono zarzuty między innymi: gróźb karalnych kierowanych pod adresem mieszkańców Chełmka, kradzieży z włamaniem do szafki z pieczywem znajdującej się przy jednym ze sklepów spożywczych w Chełmku, uszkodzenia mienia, naruszenie miru domowego oraz pobicie swojej babci.

1 grudnia br. prokurator wydał wobec podejrzanej postanowienie o zastosowaniu środków zapobiegawczych w postaci zakazu zbliżania się i kontaktowania z babcią.

W ubiegłą niedzielę (5.12.2021) agresorka ponownie trafiła do pomieszczeń dla zatrzymanych w oświęcimskiej komendzie policji po tym jak wyważyła drzwi do mieszkania babci,  czym dodatkowo naruszyła prokuratorskie zakazy.

W środę (8.12.2021)  agresorka została doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu, gdzie usłyszała prokuratorskie zarzuty, a następnie trafiła przed oblicze sędziego, który orzekł wobec niej środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego. Jeszcze tego samego dnia podejrzana trafiła do jednego z aresztów śledczych.

Za popełnione przestępstwa grozi jej kara pozbawienia wolności do 10 lat.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. Do Anita. Przecież niejaki Franek z Watykanu cały czas powtarza że wszystkie dzieci nasze są…

  2. Patologia na całego. Że też nikt dorosły nie skarcił… Skończy w mopsie z 5 dzieci każde z innym

Send this to a friend