Informacje

Bonusy bukmacherskie online na start

Niesłabnąca popularność zakładów bukmacherskich online wynika nie tylko z możliwości zdobycia wysokich wygranych, ale i z ogromnych emocji, które niesie typowanie różnych wydarzeń sportowych, ale także i z życia społecznego czy także politycznego. Ekscytacja wynikająca z obstawiania wyniku czy też przebiegu danego wydarzenia sprawia, że praktycznie cały czas gracze poszukują dodatkowych impulsów do gry, nie tylko w postaci atrakcyjnych kursów, ale i promocji czy też bonusów bukmacherskich. To samo dotyczy także wszystkich nowych graczy, którzy myślą o rozpoczęciu przygody z bukmacherką. Na jakie zatem bonusy bukmacherskie na start mogą liczyć nowi typerzy u danego bukmachera?

Bonusy bukmacherskie na start

Uregulowanie rynku bukmacherskiego i hazardowego w Polsce spowodowało, że legalnie funkcjonować mogą jedynie bukmacherzy, którzy uzyskali specjalne licencje Ministra Finansów. Mimo dość rygorystycznych warunków obecnie w naszym kraju działa przeszło dwudziestu legalnych bukmacherów, co sprawia, że branża bukmacherska jest wyjątkowo konkurencyjna. Co jest dla stałych, jak i nowych graczy ważne w obstawianiu? Można przyjąć, że wśród najważniejszych kryteriów, wg których typerzy szukają swojego top bukmachera są: jego legalność, szeroka oferta dyscyplin i poziomów rozgrywkowych, bezpieczeństwo i przejrzystość płatności, dodatkowe ułatwienia i ustawienia, ale przede wszystkim – promocje i bonusy bukmacherskie na start. Bonusy szczególnie interesują nowych graczy oraz wszystkich tych, którzy myślą o spróbowaniu swoich sił u nowego operatora. Topowe bonusy bukmacherskie na start znajdziesz w Fortunie: https://www.efortuna.pl/cms/lp/bonusy-bukmacherskie.

Na jakie bonusy bukmacherskie możesz liczyć?

Wyróżnikiem oferty Fortuny jest jasność i przejrzystość bonusów bukmacherskich na start, na które może liczyć każdy nowy gracz. Niezależnie od stopnia doświadczenia – czy jest to wytrawny typer u innego operatora, czy też niedoświadczony – chcący wypróbować się w obstawianiu – każdy gracz może liczyć w Fortunie na atrakcyjne bonusy bukmacherskie. Można je podzielić na dwa główne typy:

  • bonusy na „rozruch”, czyli przyznawany za samą rejestrację gracza z przeznaczeniem na dowolne typy – Fortuna oferuje 20 zł (w postaci punktów lojalnościowych) na „dzień dobry” na grę bez żadnych dodatkowych wpłat, ukrytych warunków czy haczyków. Jedynie, co trzeba zrobić – to dowolnie obstawić zakłady do kwoty 20 zł. A w przypadku wygranej – cała kwota jest Twoja (oczywiście po odjęciu należnych podatków);
  • bonusy bukmacherskie bez ryzyka – w Fortunie złapiesz gwarancję zwrotu środków za swój pierwszy przegrany zakład do kwoty aż 600 zł. W takim przypadku zainwestowane środki wrócą na Twoje konto gracza do dalszej gry. To świetny sposób, żeby wypróbować swoich sił w pierwszym dużym zakładzie (oby jednak tylko zwycięskim!).

Jak wybrać bonus bukmacherski online na start?

Bonusy bukmacherskie na start przygody z obstawianiem zakładów mogą przybierać różną formę. Poszczególni bukmacherzy próbują pozyskać nowych graczy nośnymi hasłami i wysokimi kwotami, co najczęściej bywa dodatkowo obwarunkowane. Dlatego zanim skusisz się na ofertę któregoś z buków, to najpierw dokładnie zapoznaj się z warunkami przyznawania bonusu. Ważne, żeby regulacje były jak najprostsze, jasne i przejrzyste. Takie właśnie bonusy bukmacherskie oferuje Fortuna, co z pewnością pozwala jej wyróżnić się na Polskim rynku bukmacherskim, poza samym faktem, że jest to jeden z najdłużej działających bukmacherów w naszym kraju, który udostępnia graczom bardzo szeroką ofertę możliwych do obstawiania wydarzeń, typów i rodzajów zakładów.

art. partnerski

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend