Informacje

Blisko otwarcia obwodnicy Bierunia i węzła Bieruń na S1. Kiedy dokładnie?

Estimated reading time: 2 minuty

Zbliża się otwarcie obwodnicy Bierunia i drogi S1 do Bierunia. Niestety już od grudnia 2025 roku przesuwany jest termin otwarcia i oddania do użytku kierowców infrastruktury budowanej przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA).

Otwarcie w drugiej połowie marca – dokładny termin nieznany

Na dzień dzisiejszy mamy informację, że otwarcie nastąpi w drugiej połowie marca. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Czekamy niecierpliwie!

Strona główna » Archiwum » Blisko otwarcia obwodnicy Bierunia i węzła Bieruń na S1. Kiedy dokładnie?
Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. Jak to jest , że droga miała zostać otwarta kilka dni po S1 do Jedliny a później okazało się, że te parę dni roboty zamieniły się w 3 miesiące.
    Ja rozumiem , pogoda i inne szmery bajery . Ale to nie robi różnicy kwartału. Na 1 rzut oka było widać, że w parę dni a nawet miesiąc się nie wyrobią. Kto takie bajery wciska?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend