Informacje, Wideo

Życzenia z zaangażowaniem od „Porozmawiajmy.O” i podziękowania za 500 podpisów!

Ekipa „Porozmawiajmy.O”, w składzie Waldemar Łoziński, Jakub Przewoźnik i Paweł Plinta, związana też publicystycznie z gazetą „Kurier Oświęcimski”, składa wszystkim Państwu najserdeczniejsze noworoczne życzenia. Za nami rok, wzbogacony, taką mamy w każdym razie nadzieję, dyskusjami o pomysłach i potrzebach związanych z rozwojem Oświęcimia i powiatu.

W tym odcinku podsumowujemy wydarzenia i tematy, które szczególnie w 2023 r. zapadły nam w pamięć. Mówimy więc m.in. o planowanym oświęcimskim atomie, zastanawiamy się nad zawirowaniami związanymi z prezydencką wizją budowy nowego lodowiska, głowimy się też nad deficytem samorządowych działań, które prowadziłyby do gospodarczej sanacji i ożywienia rynku pracy w Oświęcimiu.

Krótko mówiąc, na sam koniec roku, tradycyjnie, tak po staropolsku, trochę sobie ponarzekaliśmy. Znalazł się też jednak powód do prawdziwej dumy! Z wielką satysfakcją informujemy, że społeczna akcja na rzecz poprawy warunków pracy miejskich urzędników, którą wspólnie i we współpracy z różnymi środowiskami zainicjowaliśmy, zakończyła się na tym etapie, zebraniem aż 500 podpisów pracowników Urzędu Miasta Oświęcim i miejskich jednostek oraz ich rodzin i osób, które rozumieją tę sytuację i racjonalne pracownicze postulaty. Drodzy Państwo, 500 podpisów, to jest nasz wspólny, autentyczny sukces. Działamy dalej!

Dziękujemy Państwu za ten rok z „Porozmawiajmy.O” i „Kurierem Oświęcimskim”. Wszystkim życzymy zdrowia, szczęścia i jeszcze większego społecznego zaangażowania w 2024 roku.

Z wyrazami szacunku, Waldemar Łoziński, Jakub Przewoźnik, Paweł Plinta

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend