Informacje

Zatrzymanie 35-latka za posiadanie znacznych ilości narkotyków

W Brzeszczach policja zatrzymała 35-letniego mężczyznę z ponad kilogramem narkotyków, w tym marihuaną i amfetaminą. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawdź szczegóły tego zdarzenia.

Zatrzymanie 35-latka za Posiadanie Znacznych Ilości Narkotyków
Zatrzymanie 35-latka za Posiadanie Znacznych Ilości Narkotyków

Brzeszcze: Zatrzymanie 35-latka za Posiadanie Znacznych Ilości Narkotyków

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali 35-letniego mieszkańca Brzeszcz podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. W trakcie przeszukania jego mieszkania oraz piwnicy, funkcjonariusze znaleźli ponad kilogram narkotyków, w tym marihuanę oraz amfetaminę.

Skuteczna Akcja Policji

Podczas czynności mających na celu zwalczanie przestępczości narkotykowej, policjanci ustalili, że podejrzany może posiadać narkotyki. W poniedziałek, 24 czerwca 2024 roku, dokonali przeszukania jego mieszkania. W piwnicy znaleziono 14 woreczków foliowych z marihuaną, woreczek z amfetaminą, wagę elektroniczną oraz kilka tysięcy złotych mogących pochodzić z nielegalnego procederu.

Wyniki Śledztwa

Policjanci użyli testerów narkotykowych do wstępnych badań zabezpieczonych środków odurzających. Wyniki badań potwierdziły, że biała substancja to amfetamina, a susz roślinny to marihuana. Z tych narkotyków można było sporządzić ponad 1500 porcji narkotyków.

Zarzuty i Areszt

Na podstawie zebranych dowodów, zatrzymanemu przedstawiono zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. We wtorek, 25 czerwca 2024 roku, Sąd Rejonowy w Oświęcimiu, na wniosek Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu, zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Dalsze Działania Policji

Policjanci aktualnie ustalają, czy zatrzymany zajmował się również rozprowadzaniem środków odurzających. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend