Informacje, Kultura, Sport, Wideo

ZATOR. Dlaczego warto odwiedzić Zatorland?

15 lat działalności Rodzinnego Parku Rozrywki Zatorland za nami. Przez ten czas w naszym parku wiele się zmieniło. Doszły nowe atrakcje,powiększyliśmy przestrzeń dostępną dla zwiedzających, rozbudowaliśmy ofertę, a grono  odwiedzających nas co roku gości stało się naprawdę imponujące. Dzisiaj śmiało możemy powiedzieć, że udało nam się przez ten czas stworzyć atrakcyjną strefę sprzyjającą nie tylko zabawie, ale też nauce i odkrywaniu świata. Najmłodsi mogą się tu bawić na bezpiecznych i atrakcyjnych urządzeniach, które pozwalają rozwijać wyobraźnię, ćwiczyć zręczność i sprawczość, nabierać odwagi i próbować zupełnie nowych rzeczy. Starszaki śmiało mogą kręcić się na karuzelach, szaleć w parku linowym, skakać na trampolinach, czy korzystać pod okiem rodziców z wodnych atrakcji! Dzieci odwiedzające nasz park w ramach wycieczek klasowych mogą dodatkowo odbyć interesujące lekcje przyrody, historii, biologii, a także wziąć udział w warsztatach paleontologicznych!

Wizyta w Parku Rozrywki Zatorland to wspaniała okazja do rodzinnej integracji i miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Ponad 20 hektarów zielonej przestrzeni sprzyja wypoczynkowi i odprężeniu. Jeśli masz ochotę, możesz spędzić u nas więcej niż jeden dzień – wybierz bilet dwudniowy i korzystaj z ulubionych atrakcji bez ograniczeń. Odwiedź nie tylko znakomity park dinozaurów, ale także Park Owadów, gdzie wzrok Twojego malucha przyciągnie aż 28 gatunków olbrzymich insektów, z których wiele się porusza. Tutaj z naprawdę bliskiej odległości będziesz mógł poznać każdy szczegół budowy anatomicznej wybranego stworzenia bez ryzyka, że Cię ukąsi lub wpląta Ci się we włosy. Park Owadów koniecznie powinni odwiedzić mali miłośnicy wszystkiego co lata i pełza, ale także dzieci, które owadów się boją. Oswojenie z robalami może przebiegać w przyjaznej atmosferze – sprawdź sam!

Kolejną strefą wartą odwiedzenia w Zatorlandzie jest Park Mitologii położony na malowniczym jeziorze, po którym możesz przepłynąć się tramwajem wodnym, słuchając jednocześnie mitycznych opowieści. Po rejsie przespaceruj się po zielonej strefie, w której znajdziesz najprawdziwszy Labirynt Minotaura, Konia Trojańskiego, czy doskonale odwzorowane greckie miasteczko Akropolis. Odpocznij na rodzinnych huśtawkach i zachęć dzieci do zabawy w naszych bezpiecznych parkach linowych dopasowanych do różnych grup wiekowych. W końcu w Zatorlandzie nikt nie może się nudzić!

Zastanawiasz się, gdzie spędzić tegoroczną majówkę? Serdecznie zapraszamy Cię do Parku Rozrywki Zatorland, by wspólnie świętować nasze 15 urodziny! Już w dniach 1-3 maja na odwiedzających czekać będą niesamowite atrakcje i masa doskonałej zabawy. Masz ochotę wziąć w niej udział? Już teraz wybierz bilety dla siebie i bliskich na stronie www.zatorland.pl i dołącz do nas. Czekamy!  


art. zlecony

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend