Informacje, Kultura

XVIII Oświęcimski Kinowy Ogródek Plenerowy: Powitanie Lata z filmami i muzyką na żywo

Oświęcimski Kinowy Ogródek Plenerowy
Oświęcimski Kinowy Ogródek Plenerowy

Dołącz do XVIII Oświęcimskiego Kinowego Ogródka Plenerowego! Powitanie lata z plenerową projekcją filmów i muzyką na żywo. Zobacz „Yakari i wielka podróż” oraz inne filmy już 28 czerwca.

XVIII Oświęcimski Kinowy Ogródek Plenerowy: Powitanie Lata z Filmami i Muzyką na Żywo

Szczegóły Wydarzenia

28 czerwca 2024 roku o godzinie 19:00 na parkingu obok Oświęcimskiego Centrum Kultury rozpocznie się tradycyjna plenerowa projekcja filmowa. Wydarzenie to odbywa się w ramach XVIII Oświęcimskiego Kinowego Ogródka Plenerowego, w tym roku będącego częścią „Nocy Kultury” w Oświęcimiu.

Plenerowa Projekcja Filmowa w Ramach „Nocy Kultury”

Na plenerowym ekranie pojawią się trzy filmy, a jednemu z nich będzie towarzyszyła muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Czerwie. Zapewniamy miejsca do siedzenia, ale mile widziane są również własne siedziska – krzesełka, leżaki, materace, koce, karimaty… by było jak najwygodniej.

Program Filmowy

Godzina 19:00:

 • „Yakari i wielka podróż”
  • Produkcja: Belgia, Francja, Niemcy, 2020
  • Reżyseria: Toby Genkel, Xavier Giacometti
  • Czas trwania: 82 minuty
  • Gatunek: Animacja, Przygodowy
  • Wersja językowa: Dubbing

Informacje o Filmie „Yakari i wielka podróż

„Yakari i wielka podróż” to opowieść osadzona w niesamowitych krajobrazach dzikiej natury. Historia skupia się na Yakari, chłopcu z plemienia Siuksów, który marzy o dosiądnięciu najszybszego dzikiego mustanga – Małego Pioruna. Gdy jego plemię musi uciekać przed nadciągającym tornadem, Yakari ma ostatnią szansę, by odnaleźć konia. Dzięki spotkaniu z Wielkim Orłem, który obdarza go umiejętnością rozmawiania ze zwierzętami, Yakari wyrusza w samotną podróż. Musi przejść przez rwącą rzekę, wielkie równiny i strzeliste góry, by znaleźć Małego Pioruna i wrócić do swoich bliskich.

Dodatkowe Atrakcje i Informacje

Spotkajmy się w kinie plenerowym, by powitać razem lato i wakacje. Wstęp wolny! Podane godziny mogą ulec nieznacznym przesunięciom. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości w Starym Mieście.

OCK

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend