Informacje, Kultura

OŚWIĘCIM. Pożegnalny list byłej dyrektor OCK Apolonii Maj

We wtorek 27 lipca 2021 roku zakończyła pracę Apolonia Maj – dyrektor Oświęcimskiego Centrum Kultury. Przeczytaj list Apolonii Maj…

Szanowni Państwo,

po wielu latach pracy w instytucji kultury przechodzę na emeryturę. To odpowiednia chwila, by podziękować tym, z którymi miałam przyjemność współpracować.

Podziękować za profesjonalizm, kompetencje, wsparcie i życzliwość. Za wiedzę i doświadczenie, z których dane mi było korzystać.

Dziękuję wszystkim, którzy korzystają z oferty Oświęcimskiego Centrum Kultury, a w ostatnim czasie także Osiedlowego Domu Kultury Zasole. Dziękuję za Państwa obecność, za podpowiedzi, sugestie, propozycje programowe, za atmosferę, jaką tworzycie Państwo podczas wydarzeń artystycznych, bardzo docenianą przez naszych gości, artystów i wykonawców. Dziękuję za to, że przyjęliście zaproszenie do współtworzenia przestrzeni dla działań kulturalnych, w której pasje i marzenia mogą nabierać nowego, artystycznego wymiaru. Dzięki temu OCK i ODK Zasole stały się miejscami nie tylko bywania, ale także praktykowania.

Życzę Państwu, obok zdrowia, dobrego spokojnego czasu, który sprzyjał będzie realizacji planów i zamierzeń zarówno zawodowych, jak również prywatnych.

I niezmiennie polecam Państwu Oświęcimskie Centrum Kultury wraz z Osiedlowym Domem Kultury Zasole. To dobre miejsca.

Warto je dodać do ulubionych.

Łączę wyrazy szacunku i serdecznie pozdrawiam
Apolonia Maj

 

 

 


Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. Dziękujemy!!! OCK bez Pani Uli??? jakoś trudno to sobie wyobrazić…

Send this to a friend