Informacje

WŁOSIENICA. Zmarł motocyklista, który uderzył w barierę energochłonną

W sobotę Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu została powiadomiona o śmierci 40 – letniego motocyklisty, który został ciężko ranny w wypadku drogowym do którego doszło w dniu 2.11.2023 r. na DK 44


Przypomnijmy, w  czwartek 2 listopada tuż przed godziną 11 na drodze krajowej nr 44  na granicy Włosienicy i Przeciszowa, doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem motocyklisty.

Policjanci wstępnie ustalili, że motocyklista, kierując motocyklem marki Honda, podczas wyprzedzania zderzył się z samochodem marki Peugeot, którym kierował 38 – letni mieszkaniec powiatu suskiego. Po zderzeniu z samochodem motocyklista stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w barierę energochłonną.

Motocyklista był reanimowany najpierw przez policjantów z oświęcimskiej drogówki  oraz ratownika ze Zintegrowanej Służby Ratowniczej, a następnie ratowników medycznych. W stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem LPR do jednego z krakowskich szpitali.

Aktualnie na miejscu trwają czynności. Droga jest zamknięta dla ruchu pojazdów.
Służby kierują objazdami.

KPP Oświęcim

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

4 komentarze

  1. I pomyśleć że nie ma na leczenia onkologiczne ciężko chorych a tu kilkadziesiąt tysięcy złotych z kieszeni podatnika idzie na lot śmigłowca żeby ratować popapranego kretyna zwanego potocznie motocyklistą!! który ma wyjeb…ne na przepisy RD i któremu zachciało się wyprzedzać na podwójnej ciągłej. Skandal!!!

Send this to a friend