Kultura

Spędź majówkę pełną przygód w Rodzinnym Parku Rozrywki Zatorland!

Szukasz pomysłu na majówkę? Masz ochotę spędzić weekend w rodzinnym gronie, a przy tym dobrze się bawić? Przygotowaliśmy dla Ciebie coś wyjątkowego! W dniach 1-3 maja przyjedź do Zatorlandu i zafunduj sobie dawkę emocji, których na długo nie zapomnisz.

Świętuj z nami 15 urodziny Zatorlandu

Uwielbiasz dobrze się bawić? W takim razie koniecznie dołącz do naszej urodzinowej imprezy w Zatorlandzie! Już w majówkę będziemy świętować 15 urodziny naszego Parku Rozrywki i właśnie z tej okazji przygotowaliśmy dla wszystkich odwiedzających nas gości masę niespodzianek i ciekawych atrakcji. Jeśli odwiedzisz nas w majówkę, będziesz mógł nie tylko skorzystać ze wszystkich dostępnych w Parku atrakcji, ale także cieszyć się przygotowanymi specjalnie na tę okazję niespodziankami.

W programie między innymi:

1 maja impreza urodzinowa z tortem oraz spotkanie z naszą wyjątkową bohaterką – Panią Przygodą, która zaprosi gości do wspólnych zdjęć, a także poprowadzi ciekawe zabawy,

  • Angażujące konkursy dla dzieci w różnym wieku – każdy będzie mógł wziąć udział i wygrać świetną nagrodę,
  • 1- 3 maja Miasteczko baniek mydlanych pełne ogromnych i multikolorowych baniek które stworzą w Zatorlandzie prawdziwie bajkowy klimat,
  • I cała masa innych atrakcji!  

Chcesz przeżyć wyjątkową przygodę i pokazać dzieciom fantastyczne miejsce, w którym zabawa nigdy nie ma końca? Przyjedź do Zatorlandu i świętuj razem z nami!

Zatorland – Największy w Europie Park Ruchomych Dinozaurów

Czy wiesz, że to właśnie w małopolskim Zatorze znajduje się największy w całej Europie park z ruchomymi dinozaurami? Właśnie tak! Jeśli Twoje dziecko jest najprawdziwszym fanem dinozaurów, to koniecznie musisz zabrać je na wycieczkę do Zatorlandu. Tylko u nas staniesz oko w oko z ponad setką najróżniejszych dinozaurów, spośród których wiele porusza się i wydaje dźwięki! Obejrzyj z bliska gigantycznego T-Rexa, olbrzymiego Argentynozara, którego głowa ukryła się w koronach drzew, przyjaznego Triceratopsa, rodzinę Ornitolestów i wiele innych gadów! Zwiedzając Park Dinozaurów będziesz poruszał się po drewnianych kładkach zawieszonych na dymiących mokradłach, które nadają przestrzeni realizmu i wyjątkowego charakteru. Podczas zwiedzania bądź uważny, by nie przegapić żadnego z ponad 100 wyjątkowych okazów dinozaurów! Nie zapomnij też wstąpić do Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, gdzie na własne oczy zobaczysz szkielet i olbrzymią czaszkę T-Rexa! Tej wystawy po prostu nie możesz przegapić!

art. zlecony

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend