Informacje

REGION. Latem z Kraków Airport polecimy do Belgradu

W siatce połączeń Lato 2023 roku Air Serbia planuje uruchomić połączenie #PROSTOzKRAKOWA do Belgradu. Połączenie będzie realizowane cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

„W branży lotniczej trwa sezon Zima 2022/2023, ale przewoźnicy już planują letnie wakacje w nowym roku.” – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. Belgrad może stać się znakomitym miejscem na weekend, a także początkiem podróży po całej Serbii oraz innych państwach półwyspu bałkańskiego.” – dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

4 komentarze

  1. Kwalifikacje prezesa Włoszka są takie, że najpierw był nauczycielem historii w konarze, potem jako asystent nosił teczkę za posłanką Szydło, po przerżniętych przez pis wyborach prezesował w różnych marginalnych spółkach – przytuliskach dla przegranych działaczy pis (znane tych kręgach Przedsiębiorstwo Usług Hotelarskich i Turystycznych Krakowie), aż wreszcie zaraz po nastaniu dobrej zmiany został prezesem lotniska w Balicach.
    Tak to się robi!

  2. Panie hotin, dziękuję za wskazówki, ale to po wyborach… a ja pytałem o czas obecny. Bardzo nieładnie, że obraza pan obecnego prezesa, bo z pańskiej odpowiedzi wynika, że jest to stanowisko ściśle powiązane z wygraną partią, a ja wierzę, że obecny szef lotniska to człowiek kompetentny i znalazł się tam tylko dzięki swoim kwalifikacjom.

  3. @Jan. Jak jesteś już SBekiem czy też UBekiem to będziesz miał szansę aplikować u POwskich towarzyszy po wygranych przez nich wyborach,albo szybko zapisz się teraz do Platformy z nazwy Obywatelskiej a w CV napisz ,że byłeś i jesteś anty-pisiorem. To jest warunek niezbędny!

  4. Chciałbym zostać prezesem zarządu lotniska, od czego zacząć, jakie trzeba mieć kwalifikacje i zdolności? Proszę niech mi ktoś doradzi. Może pan Waldek by napisał jakiś poradnik? Proszę.

Send this to a friend