Informacje

REGION. Kraków Airport rozpoczyna sezon Lato 2021

Już w najbliższą niedzielę 28 marca w Kraków Airport rozpoczynamy sezon Lato 2021. Przewoźnicy dokładają starań, aby siatka połączeń była jak najbardziej atrakcyjna, jednak wiele linii decyduje się na wprowadzenie poszczególnych kierunków z lekkim opóźnieniem – od maja lub czerwca.

„Cała branża lotnicza, w tym Kraków Airport, przygotowywała się i z utęsknieniem czeka na rozpoczęcie sezonu Lato 2021 w kalendarzu lotniczym.”- stwierdził Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

„Obecnie musimy bezwzględnie przestrzegać obowiązujących przepisów sanitarnych, ale wierzymy, że wspólnie pokonamy pandemię i pomimo szeregu  restrykcji, które zapewne pozostaną z nami na dłużej, to w zbliżającej perspektywie pasażerowie coraz liczniej będą korzystać z usług krakowskiego lotniska. Oferta letniej siatki Kraków Airport  będzie pozwalać zarówno  na podróż lotniczą w ulubione zakątki Europy czy świata, ale również na powrót turystów do Krakowa i do Małopolski.” – dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

W siatce połączeń Lato 2021 znalazło się wiele słonecznych kierunków, które kuszą słońcem i ciepłym morzem. Od 2 lipca linia lotnicza Ryanair uruchomi połączenie na grecką wyspę Korfu. Loty PROSTOzKRAKOWA Wizz Air do drugiego największego miasta w Chorwacji Splitu będą dostępne dwa razy w tygodniu  w okresie czerwiec-wrzesień.

Santorini to kolejna malownicza wyspa będąca ulubionym  miejscem  do odpoczynku wielu Polaków na którą będziemy mogli polecieć dzięki Ryanair i Wizz Air.

PLL LOT planują przywrócić transatlantycki kierunek do Chicago a także uruchomić połączenie do Nowego Yorku. W przyszłym tygodniu poznamy także kolejne wakacyjne propozycje narodowego przewoźnika PROSTOzKRAKOWA.

Należy pamiętać, że zarówno liczba oferowanych kierunków, jak i częstotliwość połączeń może ulec zmianie w zależności od sytuacji pandemicznej oraz wprowadzanych obostrzeń.

Zawsze prosimy pasażerów, aby sprawdzali zasady sanitarne państw do których podróżują na etapie rezerwacji i kilka dni przed wylotem. Aby pasażer mógł bezpiecznie i swobodnie podróżować Kraków Airport daje również możliwość wykonania testów przed wylotem.

Więcej informacji na https://krakowairport.pl/testyCOVID-19/

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

 1. @menel24

  Biegnij.do apteki
  Po maść na ból tyłka
  Bi chyba ci pęka

 2. @hotin

  Skąd możesz to wiedzieć skoro nawet translatora nie potrafisz używać….

  jarek ci w andrzeja…

 3. @hotin

  Mam coś do nich…

  SZACUNEK.

  Zagooglaj sobie co to takiego.

 4. Właściwie to ty hotinie lepiej byś się nadawał. Wykaształcenia kierunkowego też nie masz (szkołę Niemcy spalili, czyli tak na dobrą sprawę to to samo co wuefista), a jako świr przynajmniej czujesz bluesa.

 5. Gratulujemy Zbigniewowi Starcowi, liderowi oświęcimskiego pisu, nominacji na naczelnego dyrektora szpitala psychiatrycznego w Krakowie – Kobierzynie.

Send this to a friend