Informacje

REGION. Kraków Airport rozpoczyna sezon Lato 2021

Już w najbliższą niedzielę 28 marca w Kraków Airport rozpoczynamy sezon Lato 2021. Przewoźnicy dokładają starań, aby siatka połączeń była jak najbardziej atrakcyjna, jednak wiele linii decyduje się na wprowadzenie poszczególnych kierunków z lekkim opóźnieniem – od maja lub czerwca.

„Cała branża lotnicza, w tym Kraków Airport, przygotowywała się i z utęsknieniem czeka na rozpoczęcie sezonu Lato 2021 w kalendarzu lotniczym.”- stwierdził Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

„Obecnie musimy bezwzględnie przestrzegać obowiązujących przepisów sanitarnych, ale wierzymy, że wspólnie pokonamy pandemię i pomimo szeregu  restrykcji, które zapewne pozostaną z nami na dłużej, to w zbliżającej perspektywie pasażerowie coraz liczniej będą korzystać z usług krakowskiego lotniska. Oferta letniej siatki Kraków Airport  będzie pozwalać zarówno  na podróż lotniczą w ulubione zakątki Europy czy świata, ale również na powrót turystów do Krakowa i do Małopolski.” – dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

W siatce połączeń Lato 2021 znalazło się wiele słonecznych kierunków, które kuszą słońcem i ciepłym morzem. Od 2 lipca linia lotnicza Ryanair uruchomi połączenie na grecką wyspę Korfu. Loty PROSTOzKRAKOWA Wizz Air do drugiego największego miasta w Chorwacji Splitu będą dostępne dwa razy w tygodniu  w okresie czerwiec-wrzesień.

Santorini to kolejna malownicza wyspa będąca ulubionym  miejscem  do odpoczynku wielu Polaków na którą będziemy mogli polecieć dzięki Ryanair i Wizz Air.

PLL LOT planują przywrócić transatlantycki kierunek do Chicago a także uruchomić połączenie do Nowego Yorku. W przyszłym tygodniu poznamy także kolejne wakacyjne propozycje narodowego przewoźnika PROSTOzKRAKOWA.

Należy pamiętać, że zarówno liczba oferowanych kierunków, jak i częstotliwość połączeń może ulec zmianie w zależności od sytuacji pandemicznej oraz wprowadzanych obostrzeń.

Zawsze prosimy pasażerów, aby sprawdzali zasady sanitarne państw do których podróżują na etapie rezerwacji i kilka dni przed wylotem. Aby pasażer mógł bezpiecznie i swobodnie podróżować Kraków Airport daje również możliwość wykonania testów przed wylotem.

Więcej informacji na https://krakowairport.pl/testyCOVID-19/

Poprzedni artykułNastępny artykuł

13 komentarzy

 1. @menel24

  Biegnij.do apteki
  Po maść na ból tyłka
  Bi chyba ci pęka

 2. @hotin

  Skąd możesz to wiedzieć skoro nawet translatora nie potrafisz używać….

  jarek ci w andrzeja…

 3. Tobie @Ciekawski to nawet translator do rozumu nie przemówi.Niech niemoc PO-zostanie z tobą na zawsze przygłupie.

 4. @hotin

  Mam coś do nich…

  SZACUNEK.

  Zagooglaj sobie co to takiego.

 5. Wykaształcenia mam, bo nie PO-niemieckie,a ii !Q 100 razy większe od ciebie.POz-drowy!

 6. Właściwie to ty hotinie lepiej byś się nadawał. Wykaształcenia kierunkowego też nie masz (szkołę Niemcy spalili, czyli tak na dobrą sprawę to to samo co wuefista), a jako świr przynajmniej czujesz bluesa.

 7. A przepracowanemu już bo 70-letniemu dyr. Kracikowi wysokiej POwskiej emerytury.Brawo PO !

 8. Gratulujemy Zbigniewowi Starcowi, liderowi oświęcimskiego pisu, nominacji na naczelnego dyrektora szpitala psychiatrycznego w Krakowie – Kobierzynie.

Send this to a friend