Informacje, Wideo

POWIAT. Wakacje z Młodzieżowym Domem Kultury. Owocny czas wypełniony ciekawymi zajęciami

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego materiału filmowego. Z kamerą i mikrofonem gościliśmy w Młodzieżowym Domu Kultury w Oświęcimiu. Z myślą o dzieciach i młodzieży placówka przy ul. Olszewskiego przygotowała na początku letniej kanikuły ciekawe i rozwijające zajęcia.

 Nie mogliśmy, z powodu reżimu sanitarnego, zaprosić tylu chętnych, co zazwyczaj, ale i tak zabawa była przednia. Dzieci i młodzież doskonalili swoje umiejętności plastyczne i muzyczne, tańczyli, grali w gry ruchowe, planszowe, logiczne. Tworzyli spektakl kukiełkowy w czasie zajęć teatralnych, a w czasie literackich napisali opowiadanie przepełnione grozą i niezwykłym poczuciem humoru. Odbyły się również dwa turnieje – szachowy i w badmintona – powiedziała nam Alina Kwarciak, dyrektorka Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu.

– Dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć za kreatywność, a wszystkich zainteresowanych zajęciami w nowym roku szkolnym, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Lista-zajęć-w-MDK-Oświęcim-na-rok-szkolny-2020 – dodaje pani dyrektor.

art. sponsorowany / powiat oświęcimski

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend