Informacje

POWIAT. Poszukiwani wpadli w ręce policji

Policjanci codziennie realizują wiele czynności zmierzających do zatrzymania poszukiwanych, którzy na różne sposoby próbują uniknąć kary za popełnione czyny. W ciągu ostatnich dwóch dni w ich ręce wpadło dwóch kolejnych przestępców ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

W ubiegły poniedziałek  (08.08.2022) przed południem policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Kętach na terenie jednej z posesji w Kętach  zatrzymali poszukiwanego 57 – letniego mieszkańca Kęt. Mężczyzna od dwóch tygodni był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia pół roku kary pozbawienia wolności za niealimentację.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego oświęcimskiej komendy Policji od kilku dni prowadzili intensywne poszukiwania mające na celu odnalezienie 47 – letniego mieszkańca Osieka ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości.  Wczoraj (09.08.2022) funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna przebywa na terenie jednej z posesji w Osieku. Tuż po godzinie 19 poszukiwany został zatrzymany. Ukrywał się w jednym z pomieszczeń gospodarczych.  Był poszukiwany do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności za różne przestępstwa kryminalne i drogowe.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji.

Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości  o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

Zapewniamy anonimowość

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend