Sport

POWIAT. Imprezy masowe odwołane, mecze hokeja bez kibiców

PILNE! Premier Mateusz Morawiecki odwołujemy wszystkie imprezy masowe. Playoffy hokeja bez udziału publiczności!

Zbigniew Starzec

Szanowni Państwo, w związku z decyzją Rządu Polskiego, podyktowaną troską o bezpieczeństwo i zdrowie Polaków związaną z sytuacją z zagrożeniem koronawirusem, wszystkie imprezy masowe, a takimi są rozgrywki hokejowe zostają odwołane. Co to znaczy, kibice Replast Unia nie obejrzą meczów na żywo. Mogę w tej wyjątkowej sytuacji zapewnić Państwa, że podjąłem już starania, aby półfinałowe mecze hokejowe Polskiej Ligi były pokazane w TVP. Mam nadzieję, że uda nam się wypracować takie rozwiązanie. Będę Państwa na bieżąco informował.

Poinformował wicewojewoda Zbigniew Starzec.

foto TH Unia Oświęcim

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

10 komentarzy

 1. Jeżeli jest tak, że wirusy przenoszą nieświadomie osoby zakażone bezobjawowo, to jaki sens mają te wszystkie kwarantanny? Jeśli tysiące ludzi go mają o tym nie wiedząc?

 2. Przypomnę Państwu że wielu nauczycieli oświęcimskich szkół dorabia sobie jako przewodnicy muzealni. Niestety wydaje się że nasze dzieci to jeden z najsłabszych punktów obrony na który nie mamy żadnego wpływu.

 3. Niech prawnicy klubu i miasta sprawdzą w jakiej wysokości grzywna grozi za złamanie zakazu. Na każdy mecz przyjdzie 3000 ludzi. I policzmy na spokojnie. Tak mi się wydaje, że raczej bardziej się opłaca wpuścić ludzi i zapłacić grzywnę.

 4. W Muzeum mają myjki do rąk z żelem alkoholowym, tylko czy mycie rąk jest obligatoryjne przed zwiedzaniem?

  Dla mnie Auschwitz to biznes, a klub hokejowy, który utrzymuje miasto z pieniędzy miejskich to hobby z którego można zrezygnować. Taka różnica !

 5. Słusznie. Auschwitz powinno być zamknięte już od dwóch tygodni. Cywiński przysnął ?

 6. To mecze są odwołane a w muzeum aushwiz życie tętni rmturystami z zagranicy Włosi też przyjeżdżają i tego się nie obawiacie

 7. Kibole z wściekłości chyba rozpierniczą całe miasto. Drżyjcie wiaty przystankowe.

 8. ze zdjecia widac, ze pan starzec cieszy sie z przekazu jaki wyslal m.in do kibicow

 9. Cała nadzieja w prezydencie Chwierucie, niech weźmie to na klatę.

Send this to a friend