Informacje

POWIAT. Beata Szydło i Donald Tusk na zakończenie kampanii wyborczej odwiedzą Chrzanów

W piątek 13 października Beata Szydło spotka się z wyborcami na Rynku w Chrzanowie, natomiast Donald Tusk w sali widowiskowej Sokół. To będzie mocne zakończenie kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu RP 2023.

Była premier, europosłanka Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło poinformowała na Facebooku, że spotka się z wyborcami w piątek 13 października na Rynku w Chrzanowie o godzinie 23:00.

Natomiast, jak ustalili dziennikarze KCH24.info, w ten sam dzień Donald Tusk, przewodniczący Platformy Obywatelskiej, spotka się z wyborcami w sali „Sokół” przy ul. Sokoła 24.

Źródło: Facebook

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

17 komentarzy

 1. Co jeszcze? Jutro ogłosicie, że „każdy kto zagłosuje na pis otrzyma dziesięć tysięcy złotych”?

 2. Jeszcze zakłamanego tumana i oszusta Tuska nam tu potrzeba było! Won do Berlina rusko – niemiecka marionetko.

 3. Chodzi ci o krytykę Netanjahu w izraelskiej prasie po kompromitacji wokół Gazy? Aaaa, bo ty myślałeś, że to o Kaczyńskim?

  W sumie – bez różnicy. Obaj stosują identyczne metody: ta sama żądza władzy, niskie pobudki i te same wstrętne intrygi.

 4. Małpa żal d..ę ściska a kibla brak ,pamiętaj chamstwem i zakłamaniem,okłamywaniem ludzi nas Polaków nie przynosi efektów !

 5. „Od wielu lat nasz kraj jest zarządzany przez populistę, który jest geniuszem public relations, ale przy tym niekompetentnym premierem. Wielokrotnie przedkładał swoje osobiste interesy nad interes narodowy i zbudował karierę na dzieleniu narodu i nastawianiu ludzi przeciwko sobie. Obsadzał kluczowe stanowiska bardziej w oparciu o lojalność niż kwalifikacje, przypisywał sobie zasługi za każdy sukces, nigdy nie biorąc odpowiedzialności za porażki i wydawał się nie przywiązywać wagi do mówienia lub słuchania prawdy”.

  Z widocznym skutkiem.

 6. Zibi p……..j się w łeb! Ludzie czyli my zadecydujemy kto wygra.

 7. Jak widać Oświęcim nie jest w ogóle w kręgu zainteresowań PO. A Chwierut liczy, że jeśli koalicja tzw. „demokratyczna” wygra to Tusk będzie sypał mu milionami do budżetu. Tyle pieniędzy z budżetu miasta zmarnowane na promocję platformersów.

 8. Pan Donald Tusk powinien przyjechać do Oświęcimia,
  bo w przeciwieństwie do Chrzanowa, w Grodzie nad Sołą
  PO ma bardzo wielu zagorzałych zwolenników.

Send this to a friend