Informacje, Kultura

Park Rozrywki Zatorland przekazał 200 biletów pracownikom Uniwersyteckiego Szpitala w Krakowie

Zatorland to największy w Europie Park Ruchomych Dinozaurów, oferujący rodzinną rozrywkę na bardzo wysokim poziomie. Sezon 2020 miał zachwycić niezwykłą mnogością atrakcji, dając radość i zadowolenie wszystkim gościom. Miał zachwycić…i zachwyci!

Mimo, iż pandemia koronawirusa rodzi wiele pytań, jest nadzieja, że tak jak po burzy wychodzi słońce, tak i w Zatorlandzie będzie jeszcze gwarno, wesoło, uśmiechom i dobrej zabawie nie będzie końca.

Nie podlega wątpliwości, że rozprzestrzeniająca się w szybkim tempie epidemia wywróciła nasze życie do góry nogami. Mimo to, w obliczu nowej, trudnej sytuacji widocznym jest, że społeczeństwo potrafi się zjednoczyć, nie pozostając obojętnym na los innych ludzi.

Gestem dobrej woli pochwalić może się Park Rozrywki Zatorland, który przekazał 200 biletów wstępu pracownikom Uniwersyteckiego Szpitala w Krakowie. Lekarze, pielęgniarki, pielęgniarze oraz członkowie personelu będą mogli wykorzystać je razem ze swoimi rodzinami. Zatorland pragnie w ten sposób okazać wdzięczność wszystkim bohaterom, którzy codziennie walczą na pierwszej linii frontu narażając swoje zdrowie, ale także ich najbliższym – małżonkom, dzieciom, bo dla nich ten czas również jest wyjątkowo trudny i wyczerpujący. Mamy nadzieję, że kiedy wszystko wróci do normy, wizyta w Parku chociaż trochę umili im rzeczywistość.

Pamiętajmy, iż obecna sytuacja dotyczy każdego z nas. Zachowajmy ostrożność, spokój i rozwagę, a nade wszystko patrzmy w przyszłość z nadzieją. Kiedy wszystko się unormuje, kiedy będzie można zaplanować rodzinny wyjazd, serdecznie zapraszamy do odwiedzin Parku Rozrywki Zatorland znajdującego się w Zatorze.

art. powstał we współpracy z partnerem

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend