Informacje

OŚWIĘCIM. Wypadek drogowy na ul. Konarskiego z udziałem 3 samochodów

W poniedziałek 8 stycznia o godzinie 9.10 w Oświęcimiu na ulicy Konarskiego, doszło do wypadku drogowego. W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 40 – letni mieszkaniec powiatu bielskiego, kierując samochodem marki Toyota zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się z samochodem dostawczym marki Iveco, którym kierował 43 – letni mieszkaniec powiatu miechowskiego. W dostawczaka z kolei uderzył samochód marki Kia, którym kierował mieszkaniec Bierunia. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca toyoty. Został przewieziony do szpitala na leczenie.

Policjanci apelują do kierowców
Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów, zmniejszenie prędkości oraz koncentrację za kierownicą.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

8 komentarzy

 1. a po której stronie miał kierownice może myślał że jest z anglii ale chociąż zadbali o odgarnięcie z lodu asfaltu po zdarzeniu

 2. @ Zulu Gula
  Ha ha ha chciałbyś … Poczekam na dobrą zmianę bo to już za kilka miesięcy…

 3. To jeśli tak ci źle w tym Oświęcimiu to się wyprowadź na bezludną wyspę.

 4. Niech szanowny @kierowca bombowca dołoży do tego zestawu: odrzucenie budżetu obywatelskiego, happeningi ze Sową, Budką i Trzaskowskim, konflikt z pracownikami UM, mało potrzebny piętrowy parking Park&Ride koło dworca PKP, rynek z wypadającymi kamieniami i nieudostępnioną dla turystów podziemną trasą do zwiedzania i hit rządów – kibel na Klasztornej za blisko pół miliona zł. Ale jedno trzeba przyznać ronda mamy ślicznie ukwiecone, tylko czy badyle na rondach i na rynku mogą być miarą sukcesu władającego?

 5. Rozwój Oświęcimia widać na każdym kroku – rynek pracy, edukacja, służba zdrowia, kultura, wydarzenia. A wszystko to się przekłada na nowych mieszkańców.

 6. @kierowca
  Pyskaty kierowco, gdzie w zdjęciu ze stłuczki widzisz rozwój Oświęcimia za prezydentury PJCh? Łaskawie rozwiń temat bo ja tych dowodów nie widzę. Jeżeli chodziło ci o budowę dróg i rond to jeszcze sprawdź które były inwestycjami miejskimi, powiatowymi i krajowymi bo nie wszystkie drogi i ulice w Oświęcimiu są miejskie

 7. Drodzy kierowcy jak ktoś już wjeżdża na rondo, a wy dopiero dojeżdżacie to nie przyspieszajcie by wjechać jako pierwsi. Możecie zdziwić, że to wy zostaniecie uznani winnym kolizji. Wystarczy, że uderzycie w tylną część samochodu i będziecie mieli pozamiatane. Pamiętajcie też, że kierunkowskazy włącza się przed opuszczeniem ronda, a nie jak przód jest już poza rondem. potem dziwicie się, że na rondach robią się korki.

 8. Te zdjęcia są dowodem na to jak Oświęcim się rozwinął za prezydentury PJCh. Więc niech malkontenci wreszcie zamkną pyski.

Send this to a friend