Informacje

OŚWIĘCIM. Wybory samorządowe odbędą się w dniach 7 i 21 kwietnia 2024

Wybory samorządowe odbędą się w dniach 7 i 21 kwietnia – ogłosił w poniedziałek premier Donald Tusk. Mam nadzieję, że kwiecień będzie dobrym miesiącem dla polskiej samorządności – dodał szef rządu.

„Podjąłem dzisiaj decyzję o wydaniu rozporządzenia – formalnie prześlę je do Państwowej Komisji Wyborczej wraz z kalendarzem wyborczym – ale decyzja zapadła, wybory samorządowe odbędą się w dniach 7 i 21 kwietnia” – powiedział premier podczas konferencji prasowej przed posiedzeniem rządu.

Zgodnie z Kodeksem wyborczym, wybory samorządowe muszą się odbyć między 31 marca a 23 kwietnia 2024 r.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. Przewidywana strata NBP w roku 2024 może wynieść 27 miliardów straty.To pokłosie rządu Morawieckiego i Glapińskiego.A w planach rządu PiS było 6 miliardów wpływów do budżetu 2024 z zysku.

  2. Pojawiła się kolejna reklama pana Przewoźnika.Tym razem namawia do zamrożenia podatków.Przecież od kilku miesięcy walczy o podwyżki dla miejskich urzędników.To skąd miasto ma wziąść pieniądze na te podwyżki. Ciekawe skąd pan Przewoźnik ma kasę na kolejną 4 już reklamę w ciągu 3 miesięcy. W całej Polsce podnoszone są podatki rośnie najniższa krajowa płaca ,rosną ceny usług,i nośników energii ogrzewania to podatki też muszą rosnąć .Nie trzeba mieć doktoratu żeby o tym wiedzieć. Pana mózg widocznie tego nie pojmuje. Lepiej było te pieniądze przeznaczyć na Wielką Orkiestrę świątecznej pomocy.

Send this to a friend