Informacje

OŚWIĘCIM. Uwaga zmiany przed dworcem PKP

Od wtorku 26 kwietnia br. nastąpi rozpoczęcie remontu oraz zamknięcie placu przed dworcem PKP w Oświęcimiu (obejmującego istniejącą pętlę autobusową, przystanek nr 1061 „Dworzec PKP” oraz postój taksówek).

Na czas ww. prac zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu, a także zostaną zorganizowane dwa przystanki tymczasowe – pierwszy w ciągu ul. Dworcowej do wymiany pasażerów, a drugi w ciągu ul. Wyzwolenia do wymiany pasażerów i postoju autobusów (zgodnie z załączonym schematem). Postój taksówek zostanie przeniesiony na ul. Dworcową.

Planowane zakończenie zadania: 18 czerwca br.

powiat oświęcimski

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

 1. Wredny – zaskoczony? To oczywiście wina tuska für Deutschland, który bezustannie knuje i mąci. Zresztą pożyczanie i dodrukowywanie było konieczne, aby podgrzać polską gospodarkę, która po 8 latach rządów peło była w ruinie. A jak rząd dał ludziom więcej pieniędzy, to ludzie cieszyli się i zaraz zaczęli je wydawać – przy okazji jakże słusznie wzrosło poparcie dla naszego patriotycznego rządu.
  Niestety wskutek intryg tuska pewne firmy zaczęły nieuczciwie wykorzystywać to, że było więcej pieniędzy na rynku i podnosić ceny swoich produktów, co rzeczywiście przełożyło się na lekką drożyznę. Na szczęście nasz rząd zareagował w porę dodrukowując i pożyczając kolejne setki miliardów, aby mieć na tarcze, wypłacane Polakom. Dzięki temu ludzie zarabiają jeszcze więcej i są jeszcze szczęśliwsi. A peło ciągle mówiła, że pieniędzy więcej ni ma. A tu okazało się – że są! Dało się?

 2. @PPP A te dane o zadłużeniu to od Tuska czy Balcerowicza ? Jak dojdą do władzy to pewnie wezmą cię na doradcę i je dodrukują.

 3. To bardzo źle, że Chwierut chce wyremontować tam tę nawierzchnię. Przecież dziury były takie fajne.
  Zresztą, gdyby w Oświęcimiu rządził pis, to dziur w drogach nie byłoby wcale. Wystarczy spojrzeć na miasta w których rządzi pis (dziur brak) i w których kodziarstwo (dziura na dziurze).
  Gdyby w Oświęcimiu rządził pis na czas takiego remontu nie byłyby potrzebne żadne przystanki zastępcze, które tylko ludziom w głowach mącą. Na pewno dałoby się zrobić jakoś tak, żeby i remont był i autobusy przejeżdżały. Ale czegoż spodziewać się po Chwierucie?

 4. Info sprzed 5 dni: dług publiczny Polski aktualnie przekracza 1 bln 464 mld zł. To oznaczałoby, że na jednego mieszkańca Polski przypada około 38703 zł.
  Dlatego uważam, że rząd powinien jak najszybciej wydrukować te półtora biliona i za jednym zamachem spłacić całe zadłużenie. Proste? Genialne? Do tej pory – działało.

 5. Zadłużenie: 74 mln złotych. Liczba ludności ok. 37000. Czyli 74000000/37000=2000. Zadłużenie na jednego mieszkańca to około 2000 złotych. Nieważne czy się dopiero urodził, czy ma 99 lat. Takie to rządy PO w Oświęcimiu.

 6. A właściwie co tam się planuje wykonać ? Czy tylko remont – czyli poprawienie usterek – czy może jakaś przebudowa?

Send this to a friend