Informacje

OŚWIĘCIM. Uliczny agresor zatrzymany przez policję

Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji  zatrzymali 20 – letniego mieszkańca Oświęcimia, który swoją agresję wyładował na drzwiach jednego z bloków mieszkalnych, a następnie groził i wyzywał przechodniów.

W sobotni wieczór (20.06.2020)  tuż po godzinie 18.00 policjanci zostali zaalarmowani przez mieszkańców Osiedla Chemików w Oświęcimiu o nietrzeźwym mężczyźnie z nożem w ręce, który w bloku przy ulicy Westerplatte wybił szybę w drzwiach wejściowych do klatki schodowej, a następnie groził i wulgarnie wyzywał przechodniów.

Z uwagi na fakt, iż z relacji zgłaszających wynikało, że mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia dyżurny oświęcimskiej komendy Policji natychmiast przekazał informację wszystkim patrolującym miasto funkcjonariuszom. W efekcie czego, już po chwili patrol oświęcimskiej drogówki zlokalizował mężczyznę kilka ulic dalej. Mundurowi zachowując względy bezpieczeństwa zatrzymali nietrzeźwego chuligana, którym okazał się 20 – letni mieszkaniec Oświęcimia. Podczas przeszukania policjanci nie ujawnili przy nim noża. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do oświęcimskiej komendy Policji. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu.

Sprawą dotyczącą uszkodzenia mienia oraz gróźb karalnych wobec osób postronnych, zajmują się policjanci Wydziału Kryminalnego, którzy ustalą dokładny przebieg zdarzenia.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

  1. Wyklęci – jaka piękna katastrofa! Starostawski na pewno zaraz wytłumaczy ten ich superplan. Jak chcieli zwyciężyć.

  2. Kodziarz i wszystko jasne. Weź się chłopie ogarnij. A od żołnierzy wyklętych z daleka. Nie wypowiadaj się o sprawach o których nie masz zielonego pojęcia.

  3. Z pewnością wyborca pisu, i pewnie jeszcze w bluzie żołnierzy wyklętych. Takich to nam pis bohaterów wychowuje.

Send this to a friend