Informacje

OŚWIĘCIM. Szpitalna przewiązka już prawie gotowa

Powoli dobiegają końca prace budowlane przy budowie przewiązki w szpitalu powiatowym w Oświęcimiu. Długo oczekiwana inwestycja ułatwi komunikację między oddziałami. Koszt tej inwestycji wyniesie 5,8 mln zł, z tego 2 mln zł zabezpieczył w swoim budżecie powiat oświęcimski.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

10 komentarzy

  1. Drogi Panie „drogowiec”proponowal bym panu jak sama nazwa wskazuje zająć się kwestią budowy dróg,bo na temat służby zdrowia ma Pan pojecie co najmniej zerowe i o oby się to nie przekladalo na budowę dróg (zachowaj Panie Boze)Nie zna Pan realiów jak transportuje się pacjentów między oddziałami więc Zamilcz!!!!

  2. Ktoś (poza tobą) pisał, że proste? Wręcz odwrotnie – jak na Osw za trudne.

  3. Nikt wam przecież nie broni udać się znachora, prawda? Albo gdy boli ząb – poprosić szwagra, aby wyrwał go kombinerkami, nie? Skoro to takie proste.

  4. I tak bywa. Z tym, że jest między nimi a lekarzami jedna fundamentalna różnica. Jak coś spier… to nie są bezkarni i płacą kary umowne. I nie pieprzą, że im się coś należy za sam fakt, że przyjdą do roboty.

    Tylko, że akurat tu chodzi o coś innego. Przewiązki nie leczą ludzi. Może za pieniądze bezsensownie wydane na martwą naturę było zatrudnić jakichś specjalistów od leczenia ? Jakoś w innych miastach/powiatach się udaje…

  5. Tak, lekarze są tacy. Ale jeszcze gorsi są drogowcy: krzywo kładą nawierzchnię, robią zapadające się studzienki kanalizacyjne, ustawiają bez sensu tysiące znaków drogowych …

  6. No to niech teraz jeszcze zorganizują lekarzy, którzy chcą i umieją leczyć i będzie OK.

    Bo na razie większość to naganiacze do prywatnych praktyk.

Send this to a friend