Informacje

OŚWIĘCIM. Ruszyła II tura rekrutacji elektronicznej w Małopolskiej Uczelni Państwowej

Trwa  II tura rekrutacji elektronicznej na studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie prowadzone w Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu.

W ofercie Uczelni znajduje się 20 kierunków studiów o profilu praktycznym z dziedzin nauk medycznych, inżynieryjno-technicznych, humanistycznych oraz społecznych, prowadzonych w formie stacjonarnej – całkowicie bezpłatnej oraz niestacjonarnej w atrakcyjnych cenach.

Studia praktyczne w MUP Oświęcim, umożliwiają studentom zdobycie specjalistycznego wykształcenia w ramach licznych wyjazdów studyjnych, zajęć praktycznych w terenie i laboratoriów. Pozyskane tak umiejętności przyczyniają się do zdobycia prestiżowego zawodu, zgodnego z aspiracjami i ambicjami młodych ludzi.

Bogata baza porozumień o współpracy z przedsiębiorstwami, instytucjami oraz organizacjami, zapewnia łatwy dostęp do praktyk oraz staży zarówno w kraju, jak i za granicą, dając tym samym możliwość swoim studentom zdobycia cennego doświadczenia zawodowego już podczas studiów, a także nawiązania relacji z przyszłymi pracodawcami.

II tura rekrutacji elektronicznej potrwa do 19 września 2021 r.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Uczelni: www.uczelniaoswiecim.edu.pl

 

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend