Informacje, Video

OŚWIĘCIM. Prezydent wraz z urzędnikami włączyli się w Gaszyn Challenge

Urząd Miasta Oświęcim podjął wyzwanie w ramach akcji Gaszyn Challenge. Nominację otrzymał od Straży Miejskiej oraz Starostwa Powiatowego. Pompki i przysiady robili prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut oraz pracownicy urzędu. Na leczenie dla Tosi zmagającej się z rdzeniowym zanikiem mięśni zebrano też 1 tys. zł.

Zasady udziału w akcji nie są skomplikowane. Wystarczy zrobić 10 pompek lub przysiadów, a następnie wpłacić co najmniej 5 złotych na leczenie dziecka. Całość należy sfilmować, a po wykonaniu zadania można nominować do udziału kolejne trzy osoby, firmy lub instytucje. Akcję, która objęła już całą Polskę i niedawno dotarła też do Oświęcimia, zapoczątkował strażak Ochotniczej Straży Pożarnej z Gaszyna. Urząd Miasta nominował: firmę Synthos, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

18 komentarzy

 1. KOD to marginalna grupa ludzi, zagubiona całkowicie we współczesnej Polsce, szkoda mi ich,
  ale na takie zachowanie jakie ich cechuje – nie ma lekarstwa.

 2. @hotin

  Oj głuptasku. Nie ładnie tak obwiniać innych za twoją tępotę. Nie radzisz sobie z komputerkiem? Oj biedactwo. Strasznie mi z tego powodu wszystko jedno…

  PS. Nie chciałbyś żebym byl moderatorem tej strony. Wierz mi na słowo.

 3. Mamy cie @Masterkosa! Przez jakiś czas nie mogłem dodać komentarza,bo po prostu ty jesteś POwskim moderatorem tej strony! B-I-N-G-O !

 4. @hotin

  Zluzuj majty. Z tematu kajaków uciekałeś z podkulonym ogonkiem. W temacie pompek w ramach Gaszyn Challenge zapewne będzie podobnie. Potrafisz tylko mielić ozorem a jak przychodzi co do czego to tchórzysz… Taki z ciebie Gierojn Czapajew.

 5. Żaden POyeb z logo PO nie ma ze mną żadnych szans,a zwłaszcza tych intelektualnych! PS. Niech żyje i zwycięza PiS!

 6. A jutro jest najpiekniejszy dzien w polityce:) cisza wyborcza. Szkoda tylko , ze tak krotko i tak rzadko…

 7. Do hotin. Strach się bać PISlam=islam. Czy PiS przygotowuje jakiś zamach jak przegra miłościwie nam panujący a d.

 8. Do Hotin: a czy to ważne kto tam był? Ważne, że ludzie się zebrali i zrobili coś dla dziecka. Może by tam chociaż raz bez polityki Panie Hotin, bo to aż mdło się robi…

 9. A czy był tam jakiś PiSior? Pytam poważnie,bo podejrzewam,że w UM Oświecim pracują sami POstępowi POwcy.PS. Niech zyje PiSlam i p.prezes Kaczyński!

 10. Pan prezydent mógł nominować pis Oświęcim. Chciałbym wiedzieć tych dwóch grubasów z pisu jak robią pompki. Ale obawiam się że oni są mocni tylko w gębie i ani jednej by nie zrobili. Hahaha 🙂 🙂

Send this to a friend