Informacje, Video

OŚWIĘCIM. Prezydent wraz z urzędnikami włączyli się w Gaszyn Challenge

Urząd Miasta Oświęcim podjął wyzwanie w ramach akcji Gaszyn Challenge. Nominację otrzymał od Straży Miejskiej oraz Starostwa Powiatowego. Pompki i przysiady robili prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut oraz pracownicy urzędu. Na leczenie dla Tosi zmagającej się z rdzeniowym zanikiem mięśni zebrano też 1 tys. zł.

Zasady udziału w akcji nie są skomplikowane. Wystarczy zrobić 10 pompek lub przysiadów, a następnie wpłacić co najmniej 5 złotych na leczenie dziecka. Całość należy sfilmować, a po wykonaniu zadania można nominować do udziału kolejne trzy osoby, firmy lub instytucje. Akcję, która objęła już całą Polskę i niedawno dotarła też do Oświęcimia, zapoczątkował strażak Ochotniczej Straży Pożarnej z Gaszyna. Urząd Miasta nominował: firmę Synthos, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

18 komentarzy

 1. nigdy nie bylo tak ponuro w naszym miescie jak za chwieruta

 2. KOD to marginalna grupa ludzi, zagubiona całkowicie we współczesnej Polsce, szkoda mi ich,
  ale na takie zachowanie jakie ich cechuje – nie ma lekarstwa.

 3. @hotin

  Oj głuptasku. Nie ładnie tak obwiniać innych za twoją tępotę. Nie radzisz sobie z komputerkiem? Oj biedactwo. Strasznie mi z tego powodu wszystko jedno…

  PS. Nie chciałbyś żebym byl moderatorem tej strony. Wierz mi na słowo.

 4. Mamy cie @Masterkosa! Przez jakiś czas nie mogłem dodać komentarza,bo po prostu ty jesteś POwskim moderatorem tej strony! B-I-N-G-O !

 5. @hotin

  Zluzuj majty. Z tematu kajaków uciekałeś z podkulonym ogonkiem. W temacie pompek w ramach Gaszyn Challenge zapewne będzie podobnie. Potrafisz tylko mielić ozorem a jak przychodzi co do czego to tchórzysz… Taki z ciebie Gierojn Czapajew.

 6. Żaden POyeb z logo PO nie ma ze mną żadnych szans,a zwłaszcza tych intelektualnych! PS. Niech żyje i zwycięza PiS!

 7. A jutro jest najpiekniejszy dzien w polityce:) cisza wyborcza. Szkoda tylko , ze tak krotko i tak rzadko…

 8. Do hotin. Strach się bać PISlam=islam. Czy PiS przygotowuje jakiś zamach jak przegra miłościwie nam panujący a d.

 9. Do Hotin: a czy to ważne kto tam był? Ważne, że ludzie się zebrali i zrobili coś dla dziecka. Może by tam chociaż raz bez polityki Panie Hotin, bo to aż mdło się robi…

 10. A czy był tam jakiś PiSior? Pytam poważnie,bo podejrzewam,że w UM Oświecim pracują sami POstępowi POwcy.PS. Niech zyje PiSlam i p.prezes Kaczyński!

 11. Pan prezydent mógł nominować pis Oświęcim. Chciałbym wiedzieć tych dwóch grubasów z pisu jak robią pompki. Ale obawiam się że oni są mocni tylko w gębie i ani jednej by nie zrobili. Hahaha 🙂 🙂

Send this to a friend