Informacje

OŚWIĘCIM. Pierwsza ładowarka samochodów elektrycznych już działa

Od dzisiaj na parkingu wielopoziomowym przy ul. Powstańców Śląskich można “zatankować” elektryczne samochody. Całodobową stację ładowania, w porozumieniu z miastem, przygotowała firma Greenway Polska. Z urządzenia mogą korzystać  jednocześnie dwa auta. Stacja umożliwia podładowanie baterii w częściowo rozładowanych pojazdach lub pozwoli na ich pełne naładowanie. – Czas ładowania przewidujemy na 30-40 minut, ponieważ stacja posiada złącza szybkiego ładowania DC 2xCCS – informuje Marcin Walkusz, inżynier ds. infrastruktury Greenway Polska. Kierowcy muszą jednak mieć pobraną aplikację firmy Greenway. Usługa jest płatna.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

14 komentarzy

 1. To zwykły socjopata jest. Wpisy tylko po to by wywołać konflikt, a że przy okazji jest groteskowy tym lepiej, bo się pośmiać można🙂

 2. @hotin

  Ulubiona zabawka hotina – „klocki” masterkosy…

  Pozdrawiam byczku.

 3. Adc.@ masterkosa- POpłynelo już goowno runsztokiem,i ty z nim gnido POniemiecka.

 4. @masterkosa.Jednak logiczne myślenie to dla ciebie trudna rzecz.,tak jak dla każdego lewaka zaprzańca🤪🤪🤪🤪🤪🤪

 5. @hotin

  Wyprożniłeś się mentalnie. Nic ponadto. Twoje wypowiedzi są niezrozumiałe i nielogiczne.
  Przestań oszukiwać siebie samego chłopaku.

 6. @,masterkosa.Twoje problemy z opróżnianiem nie walæ.POlecam eizytę o lekarza od odbytu.😅😅😅

 7. Trafiłem celnie w punkt. @@@@@@@ się z bólu POsrała😂😂😂😂😂😂🥳😂😂

 8. @
  W Orlenie już wtedy inflacja szalała, jak widać ze wzrostu premii prezesa…

 9. W 2018 r. Obajtek został prezesem Orlenu. Jak na razie do końca 2021 r. zarobił w nim 4,643 mln zł. Spółka naliczała mu też „należne nagrody” do wypłaty w kolejnych latach (w 2018 r. – 766 tys. zł, w 2019 r.– 913 tys. zł, w 2020 r. – 966 tys. zł i w 2021 r. – 1,018 mln zł).
  A to wszystko prosty wójt uzyskał malując z Beatą Szydło ściany szkoły w Pcimiu w trakcie kampanii wyborczej 2015.

 10. Orlen notuje w tym roku nieprawdopodobne, gigantyczne zyski, dzięki pozycji monopolisty na rynku. Ciekawe jak tam z premiami dla Obajtka i zarządu, pewnie okażą się odpowiednie. Bo te pieniądze im się po prostu należą?

 11. My,prawdziwi Polacy ,,tankujemy” tylko na Orlenie,a POwcy swe zielone wypasione bryki niech sobie dobijają po cenach z kosmosu u Chwieruta!

 12. Artykuł powinien być uzupełniony o informacje jakie standardy obsługuje stacja. Jest ich kilka i kierowcy muszą wiedzieć czy zostaną obsłużeni.

Send this to a friend