Informacje

OŚWIĘCIM. Od poniedziałku 29 kwietnia ruszają zapisy do nowego żłobka i przedszkola

projekt żłobka

Od poniedziałku, 29 kwietnia, rodzice dzieci zamieszkałych na terenie miasta Oświęcim, będą mogli zapisywać swoje pociechy do: Miejskiego Żłobka nr 2 lub Miejskiego Przedszkola nr 1 w Oświęcimiu, mieszczących się przy ul. Ceglanej 80 (Stare Stawy).

Rekrutacja odbędzie się drogą elektroniczną.

REKRUTACJA PRZEDSZKOLE 

Ulotka informacyjna – przedszkole

 

REKRUTACJA ŻŁOBEK

Ulotka informacyjna – żłobek

Poprzedni artykułNastępny artykuł

22 komentarze

 1. Malpa koalicja 13 grudnia i co dalej?Po twoim wpisie widać że jesteś nawalony jak stodoła!I co dalej brak pomysłu brak kasy ogólnie wielkie g…o!

 2. @marlena

  A ci powyborczy koalicjanci MoRadzieckiego są teraz z tobą w pokoju, prawda? I kończycie flaszkę, tak? Kolejną? Ale spoko, jutro w południe wstaniesz, walniesz klina, włączysz Rospublikę, pomyślisz o frajerach co są właśnie w pracy i już wszystko będzie dobrze… A pierwszego znow wpadnie ubecka emeryturka… I parę kopiejek za wpis…

 3. gumofilc tusk nic nie robi a co gorsze na gospodarce się nie zna i ta cala ekipa nieudaczników,zniszczyli wszystko a po lipcu to się j…ćpisom gały otworzą!

 4. A ja myślałem, że Morawiecki wraz z Kaczorem specjalnie wymyślił Dobry Ład żeby przepędzić z Polski zagraniczny kapitał ,i stworzyć Polski.

 5. Niedługo zacznie zwalniać też Poczta Polska. Zarząd na ten moment jest ze starego rozdania. Wina oczywiście będzie obecnie rządzących „tylko przyszli, a już rośnie bezrobocie”, taka będzie zapewne narracja. Tylko, że to nominaci PiS w zarządzie doprowadzili do 800 mln straty tej firmy za poprzedni rok. 800 mln! Można sobie sprawdzić.

 6. To trzeba podziękować rządowi Morawieckiego za Dobry Ład .W ciągu ostatnich 2 – 3 lat w Polsce zbankrutowało lub zawiesiło działalność ponad 850 tyś firm. Brawo ty.

 7. Nagle okazało się, że kilka dużych firm wycofuje się z Polski i przenosi produkcję tam, gdzie siła robocza tańsza, do Rumunii i nawet do Maroka. Skandal! Co za antypolskie działanie! To wszystko przez Tuska. Przez Peło. I przez Żydów.

  Oczywiście podnoszenie przez pis podatków i skokowy wzrost płacy minimalnej nie ma absolutnie z tym nic wspólnego.

 8. Pisior – Polska to sobie tak może, jak USA? Co wy tak pisiory z tym zadłużaniem się, całkiem się wam we łbach pomieszało? Ciekawe czy w domu tak samo gospodarujecie, czy przy miesięcznym dochodzie 5000 macie nabrane pożyczek w parabankach na pół miliona? Nie współczuję.

 9. Pieniądze z OFE zostały zapisane na subkontach ZUS.
  Getback.
  250 mld to luka VAT za 8 lat. Nie musi oznaczać mafii vatowskich. Za ostatni rok rządów PiS wyniesie około 30 mld, czyli kwotowo będzie na podobnym rocznie poziomie.

 10. Nikt nie przebije Morawieckiego, i Glapińskiego dług publiczny około 2 biliony zł.

 11. Nikt nie przebije tuska 150 mld ofe plus amber gold plus mafie vatowskie 250 mld !

 12. Koalicja 13 grudnia ma na drugie Zjednoczona Prawica. Albo raczej Złajdaczona albo Złodziejska Prawica. To cała prawda o mafii kaczyńskiego. Nazwisko z małej litery celowo – takie info, żeby się znowu jakiś bezrozumny anonim nie przyczepił.

 13. Komuchy, i złodzieje to są barwy PiSu. Przez ostatnie 8 lat okradli Polaków na blisko 2 biliony Sędzia TK niejaki Stanisław Piotrowicz komuch z krwi, i kości.Otrzymał medal zasługi od sekretarza KC PZPR. Za ściganie opozycjonistów z Solidarności.

 14. gumofilc komuchy I zlodzieje to koalicja 13 grudnia mają sentiment do tej data zabijali ludzi!

 15. Ludzie potrafiący myśleć w większości już się wyprowadzili, albo zrobią już niedługo.

 16. @trol

  Na Chwieruta głosowali ludzie rozsądni i potrafiący myśleć. Wy głosowaliście za komuchami i złodziejami z pisu.

 17. Ciekawe jak budynek długo wytrzyma wstrząsy? Dzisiaj znowu się zatrzęsło. Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie budować jak Japończycy.

 18. @Psy szczekają….

  Kampania się skończyła to i radni PiS osiedli na laurach…

 19. Kampania się skończyła to i Sylwia wzięła się do roboty

Send this to a friend