Informacje

OŚWIĘCIM. Obniżenie temperatury wody grzewczej dla klientów PEC

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej informuje, że dzisiaj (30 listopada) nastąpiła awaria kotła w źródle ciepła Synthos Dwory 7. W związku z tym nastąpiło obniżenie temperatury wody grzewczej dostarczanej do sieci ciepłowniczej PEC. To z kolei przełoży się na obniżenie temperatury czynnika grzewczego w zewnętrznych instalacjach odbiorczych. Spółka informuje, że dołoży wszelakich starań w celu minimalizacji ograniczeń w dostawie ciepła, tak aby wielkość obniżeń wpłynęła nieznacznie na komfort cieplny odbiorców.

tel. (Dyspozytor Pogotowia Ciepłowniczego): +48 33 84 222 84,

UM Oświęcim / foto: Pixabay.com

Poprzedni artykułNastępny artykuł

18 komentarzy

 1. Wredny gdyby nie odbiorcy z miasta para poszła by w gwizdek. Zakłady aż tyle jej nie potrzebują.

 2. D nie masz zielonego pojęcia jak ta firma działa i po co ta para jest produkowana. Milcz waść wstydu sobie oszczędź.

 3. @wredny sam jesteś tłuk. Nie bardzo rozumiem po co budować coś co już jest. Tym bardziej przy szalejących cenach materiałów budowlanych. Na zakładach para jest produktem „odpadowym”

 4. Ty, ukryty po D. Jesteś tłuk i bęcwał nie mający żadnej wiedzy a mający najwięcej do powiedzenia. Świadczy o tym to co napisałeś.
  A co do obniżenia temperatury to może prezes PECu wypowie się o obniżeniu ceny lub innej rekompensacie za zimne kaloryfery.

 5. @Brawo czy w tym PiS-ie są sami ćwierćinteligenci? Jak oddacie 11 milionów, to miasto wybuduje własną kotłownię i będziemy więcej płacić za ogrzewania. Na zakładach para jest produktem ubocznym i dlatego tańszym. Niestety wy PiS-owcy uwielbiacie marnotrawić pieniądze.Szczególnie pieniądze podatników. Może to dlatego, ze w PiS-ie większość to pogrobowcy PZPR-u i UB.

 6. Nie 30,tylko od piątku coś szwankuje. Tak powiedział dyspozytor z 933. Piszcie prawdę

 7. PEC i tak jest najdroższy w ogrzewaniu domu. Mały mieszkanie w bloku: ok. Ale w domu wygrywa gas i pompaciepła.

 8. Niestety – „pojawiają się próby obalenia polskiego rządu i innych instytucji, także ataki na kierownictwo NBP. Jeżeli narzucą tu rząd posłuszny i uległy, wtedy środki się znajdą. My jednak musimy pilnować interesów Polski, a nie próbować się przypodobać Berlinowi czy Brukseli” – stwierdził Adam Glapiński w rozmowie z serwisem Niezależna.pl.

 9. Co ty masterkosa opowiadasz? Przecież prezes Glapiński powiedział dzisiaj, że „sytuacja gospodarcza Polski jest bardzo dobra”, „na świecie mówi się o cudzie gospodarczym w Polsce”. A ja panu prezesowi oczywiście wierzę.

 10. Póki co inflacja zbliża sie do 8% a premier wini za to Rosję i politykę UE…

 11. Oswiecim pod rządami PO nie ma własnego źródła ciepła i nie ma własnej oczyszczalni ścieków. Tak się dba o niezależność? Brawa dla ekipy PO

 12. Pan Skrzypiński odszedł z PEC i zaczeły się awarie… Co będzie, gdy opuścić przyjdzie gabinet starosty…?

Send this to a friend