Kultura, Wideo

OŚWIĘCIM. Obejrzyj w internecie film „Kataryniarz” Piotra Struczyka L.F.

 

Film „Kataryniarz” Piotra Struczyka L.F. – oświęcimskiego filmowca – jest dostępny w internecie. Na pewno jest to dobra wiadomośc dla wszystkich osób, które przegapiły kinowe projekcje filmu, a chciałyby go obejrzeć.

Obraz zrealizowany na obszarze powiatu oświęcimskiego, głównie w Rajsku, opowiada historię tytułowego kataryniarza poszukującego dziewczynkę uprowadzoną z placu zabaw. W rolach głównych wystąpili: Marek Wawro, Piotr Seremak, Marianna Struczyk i Lena Pietrzyk.

Premiera filmu odbyła się końcem października ubiegłego roku w sali widowiskowej OCK. Wówczas seans zaszczyciło ponad 400 osób, w tym włodarze powiatu, miasta i gminy, a także ludzie kultury. Dotychczas „Kataryniarz” był kilkakrotnie wyświetlany w Oświęcimiu, w Zatorze i w Grojcu. Kolejna publiczna projekcja odbędzie się w OK Brzeszcze 16 marca o godz. 17:00. W ciągu trzech dni od publikacji internetowej film obejrzało na Youtube 1000 osób. Jego emisja w Regionalnej TV w sieci Vectra zdecydowanie powiększyła grono odbiorców. Warto dodać, że niektóre stacje telewizyjne emitujące w sieciach kablowych w Polsce również są zainteresowane filmem Piotra Struczyka L.F.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

Send this to a friend