Informacje

OŚWIĘCIM. Nietypowa interwencja oświęcimskich policjantów

Użyciem pałki teleskopowej zakończyła się nietypowa lecz niezwykle pilna interwencja oświęcimskich policjantów. Mundurowi zbili szybę w zatrzaśniętym samochodzie, aby mieszkanka Oświęcimia mogła dostać się do swojej rocznej córeczki.

W niedzielę (16.01.2022) tuż po godzinie 17 policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego sierżant sztabowy Witold Stefańczyk oraz sierżant Sabina Kajfasz otrzymali polecenie udania się na jeden z parkingów Osiedla Chemików w Oświęcimiu, gdzie w zatrzaśniętym fordzie miało przebywać małe dziecko.

Mundurowi szybko zlokalizowali pojazd obok którego stała zrozpaczona 25 – letnia mieszkanka Oświęcimia. Kobieta opowiedziała, że przypadkowo zatrzasnęła kluczyki w samochodzie, a wewnątrz pozostała jej roczna córeczka. Aby szybko dostać się do wnętrza pojazdu za zgodą 25 – latki mundurowi wybili szybę w tylnych drzwiach pojazdu. Na całe szczęście dziecko było spokojne i zainteresowaniem przyglądało się całej interwencji. Po chwili pojazd został otwarty, a dziewczynka trafiła w ręce mamy.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend