Informacje, Wideo

OŚWIĘCIM. Kwietniowy przelot dronem nad budową nowej obwodnicy Oświęcimia do drogi S1

Prace przy obwodnicy Oświęcimia i nowym mostem na Sole postępują w ekspresowym tempie. Zobacz kwietniowy przelot dronem nad całą budową. Zdjęcia robią duże wrażenie.

Źródło: GDDKiA

Poprzedni artykułNastępny artykuł

13 komentarzy

 1. Anonimie – czy uiściłeś już opłatę przekształceniową w ramach PPK?
  Pomysł z OFE był od początku głupi. W żadnym cywilizowanym kraju na świecie coś takiego się nie udało, a w niektórych krajach Ameryki Południowej, gdzie wprowadzano podobne systemy, spowodowało to tylko masowe ubóstwo emerytów.

 2. Dobrze wykorzystane europejskie fundusze, i będzie dużo więcej takich inwestycji jak dostanieny pieniądze z KPO, ale musimy wykopać PiS od żłoba.

 3. Jeszcze nikt mi nic nie dał jedynie tusk zabrał mi delikatnie mówiąc pieniądze z OFE!

 4. Masz Milenko rację, co oni wyprawiają to po prostu zdrada Polski. Prawdziwi Patrioci im tego nigdy nie zapomną.

 5. Gość załóż okulary albo oglądaj po trzeźwemu ,do tej pory wszyscy mieli nas mieszkańców głęboko w d…e , byle się nachapac a to co wyprawia PO plus komuchy w mieście i powiecie to nie mieści się w głowie .Jak chwierut może mieć więcej niż czaskoki w wa-wie?

 6. „Prace przy obwodnicy Oświęcimia i nowym mostem na Sole postępują w ekspresowym tempie.”

  mowa o tej gdzieniegdzie rozkopanej ziemi? Może i ma to związek z ekspresówką ale na pewno nie z szybkim postępem realizacji od początku trwania projektu.

 7. Nawet hotinku nie wiesz, że chociaż raz masz rację. Tak się składa, że z każdej opcji politycznej dołożyli po cegiełce do tego projektu.

 8. Dla niewtajemniczonych to zasługa Platformy z PJCH na czele. Oni to z Tuskiem załatwili jeszcze przed ucieczką Krulla do Brukseli.

Send this to a friend