Informacje

OŚWIĘCIM. Komitet Porozumienie Samorządowe Powiatu Oświęcimskiego przedstawiło kandydatów

W dniu 9 marca 2024 r. na konferencji prasowej na oświęcimskim Rynku Monika Szymeczko przedstawiła kandydatów do Rady Powiatu z Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie Samorządowe Powiatu Oświęcimskiego w okręgu nr 1 (Miasto Oświęcim).

„Nasi kandydaci to osoby znane i lubiane, specjaliści w swoich dziedzinach, od lat zaangażowani w pracę na rzecz oświęcimskiej społeczności.” – mówiła liderka listy. „Uważamy, że nastał najwyższy czas na zmiany! Zależy nam na sprawnie działającej służbie zdrowia, na przyjaznej szkole i dobrej jakości kształcenia naszej młodzieży, na rozwoju rynku pracy i na tym, aby nasza Mała Ojczyzna stanowiła przyjazne miejsce do życia dla naszych rodzin.”

Lista kandydatów do Rady Powiatu Oświęcimskiego
KWW Porozumienie Samorządowe Powiatu – okręg nr 1 (Miasto Oświęcim)

1. Monika Szymeczko
Pracownik samorządowy, społeczniczka, członkini Zarządu Koła Nr 12 Polski 2050 Szymona Hołowni.

2. Tomasz Dorywalski
Doświadczony pedagog, nauczyciel w Liceum im. ks. Stanisława Konarskiego, działacz społeczny i sportowy, od 28 lat wolontariusz WOŚP. Miłośnik turystyki górskiej.

3. Joanna Klęczar – Déodat
Historyczka sztuki, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 15 lat związana z Międzynarodowym Domem Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu. Od kwietnia 2022 roku – dyrektorka MDSM. Posiada doświadczenie w pracy dziennikarki oraz muzealniczki.

4. Krystyna Pierzchała
Lekarka, chirurg dziecięcy, specjalistka mikrobiologii lekarskiej. Od 35 lat pracujew Szpitalu Powiatowym w Oświęcimiu, a od 20 lat również w Przychodni Rejonowej nr 2 na ul. Czecha.

5. Agata Boba
Trener personalny i EMS. Prowadzi zajęcia z różnych form aktywności fizycznej. Uczy pływania dzieci i dorosłych. Miłośniczka zwierząt i natury.

6. Beata Skupień
Z pasji i wykształcenia pielęgniarka. Koordynuje pracę personelu pielęgniarskiegow Przychodni Rejonowej Nr 1, na ul. Żwirki i Wigury, od lat związana z poradnią dziecięcą.

7. Krzysztof Mleczko
Znany oświęcimianom wieloletni pracownik bankowości w Oświęcimiu, pasjonat nart i roweru.

8. Jakub Majchrzak
Reprezentant młodego pokolenia, student fizjoterapii, miłośnik historii oraz sportu, w szczególności hokeja i piłki nożnej.

materiał prasowy KWW

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

  1. Ciekawostką techniczną jest nagła rezygnacja p.Moniki z kandydatury na fotel prezydenta miasta Oswięcim,a wiedzac ze pani ta jest pracownikiem administracji miasta i przedstawicielką parti ,,Szymusia Wyśmiewczego ”czyli Polski 2050 można wnioskować ze stuprocentową pewnością ,że grono tychże kandydatów to przybudówka Koalicji Obywatelskiej i PO.

  2. Na tych kandydatów nie zagłosuję
    i innym radzę zrobić to samo.

Send this to a friend