Informacje

OŚWIĘCIM. „Jak Ameryka środkowa to tylko z przygodami” – „Spotkanie przy globusie”

18 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się 64. z podróżniczych „Spotkań przy globusie”. Jego gościem będzie Iwona Marczak. Tym razem udamy się do Panamy i Kostaryki.

„Kostaryka i Panama – czyli dwa i pół tygodnia nieprzebranych przygód w Ameryce Środkowej. Tukany stołujące się na drzewie przy śniadaniu, buzujące wulkany i spektakularne wodospady, wizyta u Indian Kuna na wyspach San Blas, wejście do rzeki pełnej krokodyli (niechcący), spóźnienie się na samolot i przejazd przez granicę autobusem.. słowem czeka Was prawdziwy rollercoaster opowieści o dwóch barwnych i niezwykle zróżnicowanych krajach Ameryki Łacińskiej. No i odpowiemy sobie na najważniejsze pytanie, skoro opowiadać będzie centuś z Krakowa: czy Kostaryka naprawdę jest tak droga?”.

Iwona Marczak – mówi o sobie w liczbach: 56 krajów, 6 kontynentów, 3 podbródki. Podróżniczka z pasji, z zawodu nauczycielka akademicka, o swoich podróżach opowiada w zabawny i przystępny sposób. Ceni sobie zarówno dalekie podróże, jak i te najbliższe, a w mediach społecznościowych ze szczerością dzieli się swoimi przygodami. W mediach społecznościowych można ją poznać jako Dzień Dobry Świecie na Facebooku, Instagramie i tik toku.

wstęp wolny

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend