Informacje, Sport

OŚWIĘCIM. Hokejowe ferie zimowe dla dzieci

Uczniowski Klub Hokejowy Unia Oświęcim oraz Miasto Oświęcim już po raz szósty zapraszają na oświęcimskie lodowisko na zajęcia w ramach „Hokejowych Ferii”.

Zajęcia przeznaczone są dla dziewcząt i chłopców w wieku od 4 do 12 lat rozpoczynających swoją przygodę z hokejem. Spotkania w czasie ferii obejmują cykl pięciu zajęć na tafli lodowej, zajęcia na sali gimnastycznej Hali Lodowej doskonalące koordynację i równowagę oraz zabawy i gry zespołowe.

Podczas zajęć odbędzie się także spotkanie  z zawodnikami seniorskiej drużyny Unii Oświęcim – spotkanie będzie miało charakter wykładu, pokazu i warsztatów dla  uczestników. Przedstawimy   zalety uprawiania hokeja na lodzie i podstawowy sprzęt ochronny hokeisty oraz drogę jaką przechodzi każdy oświęcimski hokeista od juniora do seniora.  Na spotkanie zapraszamy także rodziców.

Udział w zajęciach na sali gimnastycznej i lodzie jest bezpłatny.

Na sale gimnastyczną prosimy przygotować strój i obuwie sportowe.

Zajęcia będą odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku (27.01.2019 – 31.01.2020; pierwszy tydzień ferii)  godzina  13.30 – 14.30 zajęcia na lodzie, godzina 14.45 – 15.45 zajęcia na sali gimnastycznej.

Oferta „Hokejowych Ferii” corocznie spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem najmłodszych, cieszymy się z obecności każdego aktywnego dziecka, które w czasie ferii zimowych wybiera aktywny wypoczynek razem z nami. Zachęcamy do udziału i zapraszamy na oświęcimskie lodowisko.

Chętnych do uczestnictwa z zajęciach prosimy o przesłanie danych (imię i nazwisko, data urodzenia, pesel i adres) na adres: ukh.unia@onet.eu

Dane osobowe potrzebne są do umowy ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków, którym objęte zostaną dzieci podczas zajęć.

Liczba miejsc ograniczona.

MOSiR Oświęcim umożliwia w razie konieczności wypożyczenie łyżew w cenie 7 zł/ zajęcia, z Oświęcimską Kartą Mieszkańca koszt 3,5 zł/zajęcia.

Projekt „Hokejowe Ferie 2020 jest współfinansowany przez Miasto Oświęcim.

UKH Unia Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend