Informacje

OŚWIĘCIM. Dzielnicowy razem z Strażą Rybacką zatrzymali poszukiwanego 37-latka

Dzielnicowi z oświęcimskiej komendy Policji, podczas wspólnej służby z funkcjonariuszami Państwowej Straży Rybackiej,  zatrzymali poszukiwanego 37 – letniego mieszkańca powiatu chrzanowskiego. Mężczyzna wpadł gdy wędkował bez wymaganego zezwolenia.

W środę (24.04.2024) przed południem dzielnicowi wspólnie z funkcjonariuszami Straży Rybackiej wykonywali obchód brzegów Wisły i Soły w Oświęcimiu. Zadaniami realizowanymi w ramach tego rodzaju służb jest sprawdzanie pozwoleń na połów ryb oraz zwalczanie kłusownictwa rybackiego. W efekcie takiej właśnie kontroli ujawniono, że 37 – letni mieszkaniec  powiatu chrzanowskiego nie posiada odpowiednich uprawnień, a na dodatek okazał się osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Dąbrowie Tarnowskiej. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym spędzi kilkanaście dni zastępczej kary aresztu za kradzieże.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki, prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

Policja Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. A wedkarze ,a raczej wandale niech zabierają swoje śmieci ze sobą , a nie zostawiają w worach przy brzegu. Gonić to łajdactwo!!!

  2. Bardzo dobrze walczyć z kłusownictwem Dosyć że ryb już prawie nie ma to jeszcze kłusują i wybierają narybek – sieciami . Więcej takich patroli

Send this to a friend