Informacje, Wideo

OŚWIĘCIM. Bo do tańca trzeba… Opowiadają Magdalena Kowalska i Józef Jaskółka z KS Millenium

W kolejnym odcinku „Porozmawiajmy.O” uczestniczą Magdalena Kowalska – prezes i trener Klubu Sportowego Millenium, Józef Jaskółka – wiceprezes KS Millenium oraz wiceprezes UKŁF Unia Oświęcim (Pan Józef jest tatą Pani Magdy), Jakub Przewoźnik – radny miasta Oświęcim, a za kamerą Paweł Plinta.

Ziemia Oświęcimska sportem stoi, tym razem więc rozmawiamy o tanecznej i sportowej rywalizacji. Nasi goście z KS Millenium z Brzeszcz opowiadają o klubie, swojej życiowej pasji do tańca i bardzo znaczących sukcesach podopiecznych. Ekipa KS Millenium właśnie przygotowuje wyjazd drużyny Team Millenium na Puchar Świata ICE CUP Seul 2023. Prestiżowe zawody odbędą się już na początku października. Koszty wyjazdu naszej grupy tanecznej do Korei Południowej są jednak ogromne. Dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich, nie tylko samorządowców, do wsparcia w miarę możliwości tego cennego przedsięwzięcia. Dla młodzieży będzie to wielka życiowa przygoda. Ponadto, pytamy już tradycyjnie, o współpracę środowisk sportowych i społecznikowskich z samorządami powiatu oświęcimskiego. Dotykamy tematu potrzeby, być może, budowy naprawdę reprezentacyjnej hali widowisko-sportowej w Oświęcimiu oraz finansowania oświęcimskiego sportu.

Jak zawsze, zachęcamy samorządowców, społeczników, przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji do rozmowy przed kamerą, jak również zgłaszania własnych propozycji tematów i współtworzenia z nami kolejnych odcinków.

Nasz adres e-mail: porozmawiajmy.o.oswiecim@gmail.com

Nasz numer telefonu: 500 146 701

 

Zapraszamy do udziału we wspólnej obywatelskiej dyskusji!

 

art. zlecony

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend