Informacje

OŚWIĘCIM. Akcja protestacyjna egzaminatorów kierowców

W związku z akcją protestacyjną egzaminatorów kierowców Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego (MORD) w Krakowie odwołał wszystkie egzaminy zaplanowane na czwartek w Oddziałach Terenowych przy ul. Balickiej w Krakowie i przy ul. Leszczyńskiej w Oświęcimiu. Ośrodki w Nowym Sączu i Tarnowie normalnie egzaminują przyszłych kierowców.

Uprzejmie informujemy, że w związku z akcją protestacyjną egzaminatorów w MORD w Krakowie wszystkie egzaminy zaplanowane na dzień 7 lipca b. r. (czwartek) w Oddziałach Terenowych przy ul. Balickiej 127 w Krakowie i przy ul. Stanisławy Leszczyńskiej 7 w Oświęcimiu nie odbędą się.

Osoby, których egzaminy zostały odwołane są proszone o kontakt z lokalnym Biurem Obsługi Klienta w celu wyznaczenia nowego, dogodnego terminu egzaminu.

Za utrudnienia przepraszamy. W związku z zaistniałą sytuacją bardzo prosimy zainteresowane osoby o śledzenie aktualnych komunikatów na stronie www.mord.krakow.pl

Foto: MORD Kraków

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. Hola hola wypraszam sobie. Nauczycie mają świetnie w stosunku do zwykłych urzędników

  2. Widać oblewanie na egzaminie po pięć i lepiej razy kursantów to za małe wpływy kasy.

  3. Skończy się jak zwykle: podwyżką opłat za egzaminy. Tak jak lekarze, dentyści, hydraulicy, budowlańcy itd – wszyscy oni zrekompensują sobie inflację i galopadę cen winszując sobie więcej pieniędzy za wykonane usługi.
    Gorzej mają urzędnicy, np, nauczyciele. Ci mają mówiąc wprost – przerąbane.

Send this to a friend