Informacje

OŚWIĘCIM. A prosiłem! Drzewo zdążyło paść…

Czy tak ma wyglądać skuteczne zarządzanie miastem? Tak wygląda traktowanie radnego w Mieście Pokoju? Pisze radny Jakub Przewoźnik na swoim blogu.

Początkiem czerwca napisałem poniższego maila do Urzędu Miasta w Oświęcimiu:

Miało być miło i grzecznie… Nie tak oficjalnie. Dziś minęło 40 dni od wysłania e-maila. Niestety nie otrzymałem na niego odpowiedzi. Cóż, takie życie!

Dziś 12 lipca w samo południe część drzewa spadła na chodnik i bardzo ruchliwą ulicę Dąbrowskiego. Czy tak ma wyglądać skuteczne zarządzanie miastem? Tak wygląda traktowanie radnego w Mieście Pokoju?

Prezydencie Januszu Chwierucie ma Pan ogromne szczęście, że nikomu nic się nie stało… 40 dni i nawet nie da się odpisać na maila? Nie mówiąc już o “zrobieniu” czegoś z drzewem. Jestem w szoku!

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

  1. Wybrać się osobiście do UM i zgłosić, e-meil nie doszedł, że jak zetną to podniesie wrzawę – wszystko winne tylko nie ci co powinni podjąć interwencję, aż „Żal” d… ściska.

  2. Ja rok temu zgłosiłem mailowo, że na sobieskiego gałęzie wielkiego drzewa podczas silnych wiatrów obijały się o moje okno balkonowe. Za dwa dni czy nieznacznie później jeszcze zadzwoniłem do właściwego wydziału. Może jeszcze potem drugi raz. Pamiętam, że sprawa została załatwiona szybko. Za ok tydzień gałęzie były bardzo ładnie przycięte. Może pana przewoźnika czasem już traktują niepoważnie bo główne to robi pianę o wszystko i tylko z tego go kojarzę. Nie kojarzę by cokolwiek namacalnego zrobił dla miasta oprócz pieniących interpelacji.

  3. Wieśniak u władzy to i mamy takie dno Dendrolog przydał by się a nie pokotek PO

  4. Nic dziwnego bo przecież szanowni nam panujący wiedzą wszystko lepiej. Nic dziwnego, że komentarze nie pochlebne bo pewnie sami je piszą. Nic dziwnego, że nie wiedzą nic o problemach mieszkańców bo tu nie mieszkają. Nic dziwnego, że nie reagują na e-mailem bo problemy mieszkańców ich nie interesują. I jeszcze wiele, wiele. Ale nie dziwi, że w wieściach z ratusza wszystko super. Wieści z ratusza jak relikt PRL-U Kronika filmowa w kinach aż na wymioty zbiera.

  5. Panie Jakubie ja dam na msze, aby Pan już radnym więcej nie został. Czepia się wszystkiego dosłownie!!! A prawda jest taka, że jakby miasto drzewo ścięło to by Pan wrzeszczał, że drzewo miasto wycięło i robiłby Pan awanturę na cały świat. A może zwali to Pan na Tuska

  6. Może warto było ruszyć 4 litery, wyszło by to Panu na zdrowie, a nie pisać maila. Być może ze względów technicznych mail nie dotarł, może został potraktowany jako spam(nie zdziwiłbym się, albo niebezpieczny mail). Chyba, że szanowny radny zapomniał gdzie się mieści odpowiedni Wydział…..eeeee, na pewno nie, przecież tak często bywa Pan w UM:D:D:D

  7. Widać jak bardzo te Panie naczelniczki są zapracowane,że zabrakło im czasu na odpowiedz Panu radnemu.

Send this to a friend