Informacje

OŚWIĘCIM. 13. rocznica katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem

Prezydent RP Lech Kaczyński wraz z małżonką

W poniedziałek, 10 kwietnia 2023 roku, przypada 13. rocznica katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, w której zginęło 96 osób, w tym prezydent RP Lech Kaczyński. Jest to drugi dzień świąt wielkanocnych.

Dlatego odstąpiono od organizacji wspólnej ceremonii złożenia kwiatów przy Grobie Nieznanego Żołnierza na placu Tadeusza Kościuszki w Oświęcimiu. Prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut w imieniu swoim oraz mieszkańców odda hołd ofiarom tej katastrofy w indywidualnej ceremonii, do czego zachęcamy też inne delegacje oraz mieszkańców.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

40 komentarzy

 1. Darmowe seks randki. Piękne i samotne dziewczyny chcą seksu i czekają na Ciebie tutaj ——>> urlis.net/club

 2. Największą tragedia nie była sama katastrofa tylko że do tego samolotu nie wsiadł drugi Kaczor, Macierewicz, Jędraszewski i paru innych chorych z nienawiści patokatolickich fanatyków dzielących naród!! To największa tragedia.

 3. Pięknym przykładem aktywności Sasina na polu walki narodowej jest „PKP CARGO, które zdecydowało się okleić lokomotywę Dragon. ET43-007 w biało-czerwonych barwach ku pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Na pojeździe widnieje podobizna oraz napis „Lech Kaczyński. Warto być Polakiem. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2005-2010”.
  Tylko dlaczego ta lokomotywa jeszcze nie przejechała przez stację w Oświęcimiu? Aby krzewić wartości narodowe? Czyżby dlatego, że remont torów i peronów nieprawdopodobnie się ślimaczy i trwa już dłużej niż cała budowa linii kolejowej w połowie XIX wieku (1853-1856) za czasów Franciszka Józefa przy pomocy łopat i furmanek?

 4. Obserwator – nie podoba Ci się jak Pan Minister Sasin informuje mieszkańców Oświęcimia o swoich sukcesach w branży kolejowej? I walce jaką codziennie toczy w interesie Polski, Polaków i Ojczyzny? Gdyby Sasin startował w wyborach na prezydenta miasta od razu miałby mój głos.

 5. Hotinku – przecież były wybuchy. Dwa albo cztery. Nie wierzysz w ustalenia komisji Pana Ministra Macierewicza? Wstydź się!

 6. O!!! Mamy wyżej piękną autoreklamę Sasina.
  Czyżby zaczynała się już walka o spadek po Prezesie Tysiąclecia?
  To trochę Sasin się spóźnił, bo Włoszek już od co najmniej roku informuje nas o każdym remoncie drogi kołowania w Balicach.

 7. Obywatel kolejny obrońca rosyjskich trolli. Może sam jest pobiera opłatę w kopiejkach?

 8. Do Ali czemu tak ostro jak UB za czasów komuny a obecnie wyją dawne ESBEKI jak im zabrali Kolosalne emeryturami nie należyne. Bo za co Putinowsko Leninowskie Siepajły.

 9. Hipokryci z Parti Oszustów niech lepiej prosza Pana Boga o wybaczenie swych niecnych grzechów za organizację lotu do Smoleńska! Tusk ,Sikorski i Arabski-pamiętamy!

 10. Nie wiem dlaczego nie chce się wkleić link. Zresztą to jest na YT 🙂

 11. Do Pana hotin.

  Kolega po mnie właściwie Cię zaorał.W przeciwieństwie do Ciebie nie będę obrażał. Wystarczająco się sam kompromitujesz. Właśnie podaliśmy Ci konkrety których się domagasz. Skoro udajesz, że o tym nie słyszałeś to znaczy, że cierpisz na tzw dysonans poznawczy. Żaden polityk nigdy tak się nie nawilżył do ruskich jak ten Twój załupieżony pseudointeligent . Kończąc ten haniebny wątek Kaczyńskiego trochę Ci jeszcze „dołożę” haha :-). Zgadnij kogo Lechu jeszcze zaprosił na pokład samolotu do wspólnej wyprawy na Plac Czerwony. Tak tak. Generała Jaruzelskiego. Mieli razem udać się do Putina na defiladę zwycięstwa haha. To właściwie nic dziwnego ponieważ Wy wyznawcy pisu różnicie się tylko tym od Putina, że nie zabijacie. Poglądy na świat macie bardzo bardzo podobne. Prosiłeś o konkrety to masz ten następny. Przemówienie Jarosława Kaczyńskiego do Rosjan. Zaczyna się genialnie : „Panie i Panowie, przyjaciele Rosjanie…….” Miłej lektury 🙂

 12. Co oznacza, że kolejnym punktem wizyty L. Kaczyńskiego miało być przyjęcie wraz z Putinem defilady ruskich żołnierzy na Placu Czerwonym w Moskwie. Czaszka ci już hotinku eksplodowała?

 13. Mnie nie,ale za to ty @@@@@@ jesteś i PO-zostaniesz KODziarzem i pustym PO-wcem do usranej twojej śmierci.

 14. I dalej: „Wiem o czym by myślał patrząc z dumą na defilujących polskich żołnierzy. Myślałby o milionach żołnierzy, milionach żołnierzy rosyjskich, którzy polegli w walce z niemiecką Trzecią Rzeszą”.
  Nie ma w tym przemówieniu nic o sowieckich sołdatach, którzy w Polsce rabowali, gwałcili i mordowali. Tylko o „przyjaciołach Rosjanach”. I jak tam hotinku? Mózg ci się zagotował?

 15. W rocznicę zakończenia tzw. wielkiej wojny ojczyźnianej. A zaczyna się tak: „”Panie i panowie, przyjaciele Rosjanie, dziś 9 maja 2010 roku na Placu Czerwonym miał stać mój ukochany brat prezydent Polski Lech Kaczyński …”

 16. Hotin czy jak Ci tam. Proponuję :świetną” lekturę odezwy Kaczyńskiego do „braci moskali”, którzy są naszymi odwiecznymi „przyjaciółmi”. Nie pamiętasz? Nie dziwię się. Na szczęście w necie nic nie ginie. Odśwież sobie. Nawilżył ruskim w tym wystąpieniu jak mało kto. Jeśli w ogóle interesujesz się polityka to musisz pamiętać, że Lech zanim zginął w katastrofie lotniczej miał zaplanowaną wizytę w Moskwie. Wystarczy sprawdzić. 🙂 Możliwe, że to zbyt wiele.:-) Teraz ważne. Uważaj.Tak się składa(nie mam pojęcia czy to tylko przypadek),że i Moskwa i PIS mają bardzo zbieżny jeden interes. Rozwalenie Unii Europejskiej. Przypadek ? Panie .

 17. Chwierut na czarnych marszach. Chwierut z Salezjanami. Gość ma połapane wszystkie opcje. Prawdziwy człowiek renesansu.

 18. Chcesz codziennie uprawiać seks z nową dziewczyną? jest całkiem realny. Wejdź i poszukaj dziewczyny na noc (bez prostytutek i hodowanych), wszystko za darmo —– vinci.tk/xclub

 19. @Anonim. To o czym Tusk z Putinem rozmawiali na sopockim molo,że nawet tłumaczka zasłoniła się przed Sądem protokółem dyplomatycznym ćwoku POwski?

 20. Pisztecie – ty jeszcze nie wiesz. co to jest agresja.
  Po prostu nie lubię jak rządzący mnie okradają.

 21. Może: Narodowa Fundacja Patriotyczna im. Bohaterów? I najpierw darowizna w ramach programu „willa plus”, a potem to już wiecie pisiorki: tu dotacja, tam grancik i parę milionów by się uzbierało. Na pewno więcej niż teraz ciągniecie z tych posadek w biurach poselskich, czy agendzie urzędu msrszałkowskiego. Bo powiedzcie pisiorki sami: co to jest w dzisiejszych czasach te marne 10 000 miesięcznie? To nic nie jest.

 22. Tusk,Sikorski i Arabski są winni tej uknutej na sopockim molo zmowie dwojga zdrajców i wrogów wolnej Polski.Amen.

 23. 9 maja przypada 36 rocznica katastrofy w Lesie Kabackim. 183 zabitych. Delegację przybędą?

 24. Skoro świętujemy miesięcznice i rocznice, to na bogato, a co, zrobić AMNESTIĘ.

Send this to a friend