Informacje

OSIEK. Śmiertelnie potrącił motorowerzystę i uciekł

W piątek 4 czerwca 2021 o godzinie 17.40 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło o godzinie 17.40 w Osieku na ulicy Karolina. Jak wynikało z relacji zgłaszających kierowca samochodu osobowego potrącił motorowerzystę, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

W wyniku odniesionych bardzo poważnych obrażeń ciała 63 – letni mieszkaniec Oświęcimia zmarł.

Policjanci natychmiast wszczęli poszukiwania sprawcy. W trakcie czynności ustalili, że poruszał się on samochodem marki Skoda. Pojazd w stanie uszkodzonym został znaleziony przy ulicy Beskidzkiej na granicy Witkowic i Osieka.

Rozpoczęto więc  penetrację pobliskiego terenu. W trakcie przeszukiwania lasu uciekającego mężczyznę zauważyli policjanci z oświęcimskiej drogówki.  Został on błyskawicznie zatrzymany i obezwładniony. Jak się okazało w chwili zatrzymania 24 – letni mieszkaniec Osieka miał w organizmie 1 promil alkoholu.

Dokładne okoliczności tej tragedii drogowej ustalone zostaną w trakcie prokuratorskiego śledztwa.

Za spowodowanie wypadku śmiertelnego pod wpływem alkoholu lub środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

24 komentarze

 1. Panie masterkosa. Jak na razie to ty się do mnie przymilasz. Nie znasz znaczenia słów które piszesz co świadczy o twojej intelektualnej ułomności. Zanim coś napiszesz zastanów się co chcesz napisać. Swoje frustracje uzewnętrzniaj gdzie indziej. Nie jesteśmy na ty ale i to ciężko ci zrozumieć. Nie ogarniasz tematów w czym dajesz przykłady wypisując bzdury pod innymi artykułami. Zamiast wypowiadać się merytorycznie robisz z siebie pajaca. I to by było na tyle.
  Proszę nadal – panie wredny (choć wątpię czy pisząc w tym języku jest on dla pana zrozumiały)

 2. @wredny

  Nie obchodzi mnie to czyim kochasiem jesteś. Mam w nosie to czy czeszesz się ładnie czy brzydko. Jesteś mi obojętny. Mogę jedynie doradzić abyś swoje zaloty kierował gdzie indziej. Twoje zycie – Twój wybór…

 3. No, nie gniewaj się już…
  Nie jesteśmy kochasiami by do mnie się tak zwracać. Ja nie z tych ładnie uczesanych. Wystarczy panie wredny.

 4. @Pan wredny

  No, nie gniewaj się już…
  Temat spadł z „głównej”
  Więc nie oczekuj ode mnie więcej odpowiedzi.
  Pozdrawiam

 5. @Pan wredny

  O widzisz.
  Tym się różnimy.
  Mi się tu podoba więc nie narzekam.
  Tobie też jest tu dobrz ale ciągle marudzisz. Kiedyś, gdzieś pewnie dotrze do ciebie co to oznacza…
  Pozdrawiam.

 6. Panie PPP. Mnie to obojętne gdzie on pojedzie. Jemu tu źle. Może jechać nawet na Kreml czy do Pekinu. Sam przyznaje że intelektem nie grzeszy dlatego też nie będę się już odnosił do jego wypocin. A co do czeskości to jak dla mnie, wyszedł z tego czeski film – tego nie ma, tamtego nie ma – ale wszyscy z tego czy tamtego korzystają.

 7. @wredny

  Już ci mówiłem, że ja prosty chłop jestem – zza Buga (nie zza Olzy czy Odry). Nie wymagaj więc ode mnie kultury. Nie myl mnie też p
  Yz rolnikiem bo nie mam z nim nic wspólnego. Nie licz na to, że zwrócę się do ciebie per Pan gdyż po „Panach” podobnych tobie to marszałek Piłsudski na konia wsiadał.
  Nie pisałem, że źle mi w Polsce. Nie wiem jak to wywnioskowałeś? To z twoich komentarzy aż promieniuje tzw. bólem tyłka (kup sobie jakiś balsam, maść czy cuś).
  Nie pisałem też nic o partiach politycznych. Nie dziwi mnie jednak szufladkowanie ludzi które serwujesz mi oraz innym użytkownikom tej strony.
  Nie oczekuj ode mnie wyjazdu z miasta. Wolę tu być – na złość matołkom. Ponadto chcę widzieć na własne oczy jak „szczury” będą uciekać z płonącego okrętu płynącego ku mieliźnie pod banderą „nie idealnych”

 8. Wielce Szanowny Panie wredny,

  Dlaczego masterkosa za Odrę? A może za Olzę? Może mastercosa jest czeskim agentem?
  Z poważaniem,

  Prawdziwy Polak Patriota

 9. Panie masterkosa. Skoro ktoś się zwraca do pana per pan to podstawy kultury wymagają takiej samej formy zwracania się, czyli panie wredny. Skoro tego co napisałem pan nie ogarnia to rzeczywiście jest pan granatem oderwany nie tylko od rzeczywistości ale też i od pługa – w niczym nie ujmując rolnikom, ponieważ i oni już nie tacy zacofani i realniej na świat patrzący od pana. Ale to już pański problem. Dalej wypisujesz pan bzdety. Skoro tak ciężko panu żyć w tym kraju i tylko PO balsamem na pańskie troski to nic tylko spakować manatki i za Odrę. Jak na razie szykuje się następne 4 lata rządów PIS. Nie ma na co czekać.

 10. @wredny

  No powiem Ci, że jakoś nie przekonał mnie twój słowotok.
  To co napisałeś słyszę z ust polityków partii „nie bedacej ideałem”. Od sześciu lat…

  Granatem mnie oderwano – fakt, tyle że od pługa.
  Powiedz mi w takim razie (tak od siebie, szczerze – jak księdzu na spowiedzi), bo wiesz ja to prosty chłop jestem.
  Jak to jest w tej „rzeczywistości”?
  Wstajemy z tych kolan?
  Żyjemy dostatniej i godniej?
  Budujemy tą Wielką Polskę?
  Wprowadzamy się do 3 mln mieszkań?
  Jeździmy jedną ze 100 obwodnic, którymś z miliona elektrycznych aut?
  I jescze jedno na koniec – skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle?

  PS. „Piniondze som” a jak się „skończom” to się dodrukuje.
  Drukarki już furczą pełną parą. Zbudujemy nowy ład…
  Szykuj taczki na zakupy – mogą sie przydać jak będzie trzeba „milijony” wozić. A w razie czego to i rydwan dla „nie idealnych” będziesz mial jak znalazł.

 11. Panie masterkosa, albo żyjesz w innym świecie albo jesteś granatem oderwany od rzeczywistości. Piszesz bzdury powielane przez upadającą opozycję co świadczy o tym, że jesteś PO-wskim betonem, marzącym do powrotu tego co było – złodziejstwa, ubożenia społeczeństwa a bogacenia się złodziei i cwaniaków, i pogardy tych na górze w stosunku do tych na dole. Do tej pory nie można zrobić porządku w sądownictwie bo pańska opcja ten system tak zdemoralizowała, że kasta prawniczo-biznesowo-polityczna robi wszystko, by im było lepiej kosztem całej reszty. A jak chce pan przykładu to znaczy że nie ma pan zielonego pojęcia o tym co się w tym kraju dzieje. Ale dam ten przykład – Marszałek Senatu, facet powinien dawno siedzieć, ale tacy jak pan mający, a mający od pana więcej możliwości, zrobią wszystko by łapówkarza uchronić. Odnośnie PIS-u, to też nie są ideałem. Też mnie szlak trafia na pewne ich działania, ale wolę to co jest teraz od tego co było. i nie słyszę wszechobecnego „na to nie ma pieniędzy”. Bo jest lepiej, ale dala pana jest to nie do ogarnięcia.

 12. @wredny

  Nie wiem skąd wiesz „co autor (stefan) miał na myśli”…

  Wiem za to, że coraz trudniej jest pisowi zrzucać wszystko na poprzedników. O ile pis wygra jeszcze jakieś wybory to zrzucanie „na poprzedników” będzie gryzieniem własnego ogona…

  W związku z powyższym jestem ciekawy twojej opinii:
  – Czy uważasz, że sześć lat nieudolnych rządów pis opartych na mitach to mało by cokolwiek zrobić raz a dobrze?
  – Czy potrafisz wskazać rzeczy (z okresu 2015 – 2021), inne niż profity finansowe lub materialne które wyszły na dobre tobie jako obywatelowi lub poprawiły twój byt?
  – Czy potrafisz wytłumaczyć jak to możliwe, że władza ustawodawcza, sądownicza i wykonawcza , (każda z nich zreformowana i zdominowana przez pis do szpiku kości) nie poradziła sobie przez ponad pół dekady z zaprowadzeniem porządku w polskim prawie (podobno zepsutym przez poprzedników)?

  O stosunek do kary śmierci nie muszę pytać bo już dałeś upust swoim poglądom. Niemniej jednak nie dziwi mnie ich zbieżność z tymi, które są stosowane w krajach komunistycznych lub co gorsza z praktykami średniowiecznymi.
  Mamy XXI wiek a część społeczeństwa (ty również) się po prostu uwstecznia. Jak myślisz? Komu to zawdzięczasz?

 13. Panie wredny – byłbym może nawet i za, ale fakty są takie, że w części wyroków skazujących po czasie okazuje się, że winny – był niewinny. W USA przeprowadzono swego czasu badania śledztw prowadzonych w sprawach zabójstw (przy wykorzystaniu najnowszych technik śledczych, w tym przede wszystkim badań DNA) – wyszło że ok. 20% skazanych, w tym też co gorsza z wykonaną karą śmierci, było niewinnych. Więc pan by powiesił np. Tomka Komendę albo Arkadiusza Kraskę, prawda? A potem przeprosił rodziców.

 14. Pan Stefan celowo napisał zpsiał. No bo według wyznawców PO, to że pijany gnojek zabił kogoś winny jest PIS. Chciał pan Stefan zabłysnąć ale temat do błyszczenie nietrafiony.
  Prawo jakie mamy ustanowione za poprzedników chroni morderców za kierownicą. Jemu grozi – śmiechu warte – grozi 12 lat więzienia. Ani PIS, ani PO, ani jakakolwiek inna partia nie wprowadzi KS na co zasługują tacy jak ten gnojek. Za to z naszych podatków będziemy go utrzymywać.
  Ziobro i tak robi co może w wielu sprawach w których wyroki są karykaturą sprawiedliwości. Za to doktryna Neumana działa w sądach i ma się dobrze. W wielu przypadkach do sądu nie idzie się po sprawiedliwość ale po to by sprawę wygrać.
  Osobiście jestem za wprowadzeniem KS nie tyko za typowe morderstwa ale właśnie też w takich przypadkach. I to nie po 10 latach ale w tydzień po uprawomocnieniu się wyroku, w miejscu publicznym – chociażby na rynku – a przywilej pociągnięcia za dźwignię zapadni dać osobie z rodziny ofiary.

 15. @StefanB
  Nie zpsiał tylko zpisiał…

  @hotin
  Co z tego, że pis i ziobro coś robio skoro nie robio tego dobrze?

 16. Pozdrawiam Pana z Mercedesa, który zaszarżował na parkinu pomiędzy hipermarketem a stacją benzynowa przy starym moście. Bedzie mógł się obejrzeć na Stop Chamie. Tablice będą czytelne i to zgodnie z prawem. Jazda pod prąd nie zawsze popłaca.

Send this to a friend