Biznes, Informacje

KRAKÓW. Z małopolski prosto do Rygi, stolicy Łotwy

„Bardzo się cieszymy z oferty Ryanaira naszego bazowego przewoźnika i jego  decyzji otwarcia nowego połączenia do Rygi. Stolica Łotwy, podobnie jak stolica Małopolski, to jeden z największych kulturalnych i naukowych ośrodków w tej części Europy.” powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Jestem pewien, że nasze regiony szybko i efektywnie będą odbudowywać swoje potencjały gospodarcze i turystyczne po pandemii przy ścisłej współpracy obu krajów.” – dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Do Rygi będziemy  mogli polecieć z Krakowa od sezonu ZIMA 2021/22 czyli od 31 października br., 2 razy w tygodniu: w czwartki i niedziele. Będzie to znakomity pomysł na spędzenie jesiennego wypoczynku podziwiając  między innymi: zabytkowe Stare Miasto wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego UNESCO.

W Kraków Airport wciąż panują zasady sanitarne, takie jak dystans, noszenie maseczek czy obowiązkowe mierzenie temperatury. Prosimy pasażerów ,by sprawdzali tuż przed podróżą wszystkie obostrzenia sanitarne panujące w krajach do których podróżują. https://www.gov.pl/web/koronawirus/informacje-dla-podrozujacych

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend