Informacje

KRAKÓW. Nowe połączenie z Kraków Airport do Walencji

Z portu Kraków Airport mieszkańcy małopolski będą mogli dwa razy w tygodniu polecieć do Walencji. Kraków i Małopolska czekają również na pasażerów hiszpańskich.

 Bardzo się cieszymy z oferty Wizzair naszego bazowego przewoźnika i jego decyzji o uruchomieniu nowego połączenia do Walencji.” – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

„To kolejne miasto na mapie połączeń Kraków Airport w którym można spędzić niezapomniany weekend. Walencja zachwyca nie tylko swoim historycznym potencjałem, ale także nowoczesną architekturą.  Muzeum Nauki – awangardowy budynek na miarę XXI wieku – przyciąga rzesze turystów z całego świata.”-  mówi Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Kraków i Małopolska czekają również na pasażerów hiszpańskich, którzy mogą cieszyć się urokami naszego regionu.” – dodaje Radosław Włoszek.

Do Walencji #PROSTOzKRAKOWA polecimy w sezonie Zima 2023/24 dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele. Inauguracja połączenia odbędzie się 3.12.2023 r.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

  1. Ale ten fakt zabolał zaprzańców z partii Obywatejsjiej! Oj, zabolał!

  2. Trzeba ponadto zauważyć, że z Grojca będzie znacznie bliżej do Egiptu czy Tunezji niż np. z Okęcia. Dlatego taki pomysł biznesowy ma sens.
    Przepraszam niniejszym radnego Przewoźnika, że przechwyciłem jego kolejną złotą myśl,

Send this to a friend