Informacje

KRAKÓW. Nowe połączenie z Kraków Airport do East Midlands

Od 9 listopada 2023 w sezonie ZIMA 2023/2024 dzięki Jet2.com #PROSTOzKRAKOWA będziemy mogli polecieć dwa razy w tygodniu – w czwartek i w niedzielę – do East Midlands.

Otwarcie połączenia Jet2.com do East Midlands to szansa dla polskich turystów na odkrycie wspaniałych, historycznych miejsc środkowo wschodniej Anglii. – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Nottingham to niezwykle klimatyczne miasto, do którego przybył król Ryszard Lwie Serce. Zamek Nottingham i Teatr Królewski, a także legenda słynnego Robin Hooda przyciągają turystów z całego świata.

Jestem pewien, że Kraków i Małopolska również będą niezwykle atrakcyjne dla  przybywających z tej części Wielkiej Brytanii,  co znacznie wzmocni potencjał gospodarczy między naszymi regionami. – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

 Steve Heapy, dyrektor generalny Jet2.com i Jet2holidays, powiedział:

Jak zawsze chcemy dać klientom i niezależnym biurom podróży to, czego oczekują, dlatego uruchomiliśmy nowy program City Breaks z lotniska East Midlands na zimę 23/24. Dzięki sprzedaży lotów i wycieczek do Krakowa przez cały sezon zimowy, klienci i niezależne biura podróży mają duży wybór i elastyczność, jeśli chodzi o zwiedzanie tego fascynującego miasta. Jako największy brytyjski operator wycieczek miejskich w Europie, wiemy, że ten nowy program City Breaks z lotniska East Midlands będzie niezwykle popularny”.

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend