Informacje

KRAKÓW. Małopolskie lotnisko idzie na rekord, będzie 9 mln pasażerów?

„Wczoraj późnym wieczorem w Kraków Airport obsłużyliśmy 8 411 009 pasażerów i tym samym przekroczyliśmy wynik z 2019 roku, sprzed pandemii, która na całym świecie zahamowała rozwój branży lotniczej.” – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

„W 2023r. – jako pierwszy port regionalny w Polsce – osiągniemy wynik przekraczający 9 milionów pasażerów i cały czas pracujemy nad siatka połączeń na przyszły rok dzięki, której przekroczymy barierę 10 milionów pasażerów. W tym miejscu chciałbym podziękować załodze Kraków Airport za codzienną pracę  i przedstawicielom wszystkich instytucji i podmiotów zarówno z branży lotniczej, turystycznej i każdej pozostałej za współpracę z krakowskim lotniskiem.

Dziękujemy wszystkim pasażerom, którzy wybrali krakowskie lotnisko i zapraszamy do Małopolski i Krakowa.Nasze wyniki to zobowiązanie do dalszej poprawy komfortu obsługi pasażera przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz  dalszego jego rozwoju.”-dodał Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Kraków Airport

Poprzedni artykułNastępny artykuł

10 komentarzy

  1. Włoszek acha to ten co chciał zamordować 5 – cio osobową rodzinę jadąc swoją wypasioną furą na czołówkę bo niezdążył by wyhamować i najechalby na tym pojazdu za którym jechał.Potem przekupil ich kasą (zadośćuczynienie za poniesione krzywdy i uszczerbek na zdrowiu) Cwaniaczek usrany Pan Prezes.

  2. Super Panie Włoszek można ale trzeba być przebojowym a nie marazm z i dno jak w Oświęcimiu u Chwieruta i PO badziewia.

  3. Ciekawszym tematem jest kolejna skandaliczna wypowiedź Krakowskiej kurator oświaty.O msturbowaniu się dzieci w Szwedzkich przedszkolach.Totalny odlot Pisowskiej Pani kurator.Powinni ją zamknąć na oddziale zamkniętym w Tworkach To jest właśnie elyta Pisowska. .

  4. Jak myślicie pan Włoszek doczeka na stanowisku tego rekordu…? Według mnie już czas pakować kuwetę.

  5. Znowu ten lizus się wychwala . .Mieszkańców Oświęcimia te artykuły nie interesują są wazniejsze o których należy pisać.

Send this to a friend